Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Eylül 2013)
Belli bir durum ya da hayatınızla ilgili bir planınız istediğiniz veya umduğunuz şekilde ilerlemeyebilir. Ancak, kader size farklı şekillerde de olsa istediğiniz yolu açacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Eylül 2013)
Arkadaşlık konularındaki zararlı bazı yaklaşımlar, yerini daha gerçekçi bir bakışa bırakabilir. Mevcut koşullarınızı daha olumlu görme yolunu seçebilirsiniz. Birkaç kişiyle birlikte kalkıştığınız girişimde şansa ihtiyacınız olacak. Yaşamınızı renklendirme isteğiniz bugünlerde doruklara çıkabilir. Ciddi engellenmeleriniz var, birtakım şeyleri göze almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Eylül 2013)
Kartınız Su... Eğer siz bir kadınsanız iş hayatınızda oldukça hırslısınız. Aklınıza koyduğunuzu mutlaka gerçekleştireceksiniz. Eğer erkek iseniz birilerinden yardım isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Eylül 2013)
Etrafınızda harekete geçiren ve sıra dışı konulara yönelmenize vesile olan kişiler olabilir. Tanıdık bildik ortamlardan sıyrılıp, heyecan verici olanlarına yöneltebilirler. Özgür hareket alanları olan bir gün sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Eylül 2013)
Sosyal olanakların artabileceği koşullar sizi hareketli kılıyor. Daha organize hareket ederek, grup çalışmalarından fayda sağlayabileceksiniz. Bu günlerde yeni konulara açık durmak, başkaları ile fikir alışverişinde bulunmak yararlı olabilir. İşten gelen maddi fırsatların öne çıkması ile eldeki kaynaklara yönelik yeni planlar içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Eylül 2013)
En olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz. Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Eylül 2013)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Eylül 2013)
Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz için biraz daha paraya ihtiyacınız var. Hayallerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde hepsinin birden gerçekleşmesi mümkün gibi gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Eylül 2013)
Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz. Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142001 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed