Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün oldukça gerilerde kalan ve artık unutmuş olduğunuz bir para konusu açılabilir ve ummadığınız bir anda elinize para geçebilir. Bu parayı değerlendirmekte çok acele etmeyin. Önümüzdeki günlerde size iyi kazanç sağlayacak bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında, yine hangi cinsiyetten olursanız olun bütçenizi sarsacak derecede aşırı ve hatta gereksiz masraflara eğilimlisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Kendinizi hiç akılda olmayan bir tanıklığa kendinizi hazırlamanız önemli. Bugün bir arkadaşınız bu konuyla ilgili ilk sinyalleri verebilir. Onu dikkatle dinlemenizde yarar var. Ailenize aşırı bağımlılığınız bazı özel kararlar almanızı zorlaştırıyor. Karşılıklı kaçınılmaz bir bağımlılık olduğunu düşünüyor ve onlar için kendi projelerinizi erteleyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
AŞK: Partneriniz adeta songünlerde ilginizi çekmiyor.Oldukça bencilleştiniz ve bununda farkındasınız. Dünyanınetrafınızda döndüğünü sanmayadevam ederseniz yalnızkalabilirsiniz.PARA: Oldukça otoriter bir çalışansınız. Bu yüzdeniş arkadaşlarınız tarafından pek sevilmiyorsunuz.SAĞLIK: Herkes sizden bir şeyler bekliyor. Bubeklentilere karşılık vermek için kişisel direncinizyerinde olmalı. Meyve tüketmeyi unutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Tüm olumsuzluklarına rağmen onu çok seviyorsunuz. Sizi sevenlerin bu konudaki eleştirilerini de dikkate almıyorsunuz. İleride pişman olacağınız kararlar vermekten kaçının. Borç limitiniz hızla yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Evlilik hayatınızın ve ortaklıkların dikkat çektiği şartlar sizi canlı kılmakta. Başkalarının önerilerine ayak uydurmak zorunluluğu olabilir. Ancak işbirliği geliştirmek adına yeni adımların atılabileceği fırsatlar bulacaksınız. Başkalarından ya da yakın arkadaşlıklardan çok şey öğrenebileceğiniz bugünler size olumlu bir atmosfer getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Siz genelde işinizi hayatınızın ikinci planına atıyorsunuz. Sizin için öncelikle aileniz ve kendi sosyal yaşamınız geliyor. Bu yüzden işinizi bitirir bitirmez o ortamdan uzaklaşmak ve işinizle ilgili bir probleme kafanızı takmak istemiyorsunuz. Bugün de ilgilendiğiniz tüm şeyler evinize yönelik işler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak boyutlarda değil. Ama kazancınızı arttırma çabalarınıza hız vereceksiniz. Sağlam kişilerle kuracağınız diyalogların arkasından belli planlar gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bir fırsatı değerlendirme konusunda belli ölçülerde kararsızlıklar göstereceksiniz. Cesaretli yaklaşım, sizi kazançlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed