Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Size önceden verilmiş olan bir söz, bugünlerde yerine getirilebilir. Gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, beklentilerinizi ötesinde kazanımlara hazır olun. Bir dostluk konusunda daha da fazla yapacağınız şeyler var. Önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz, ama. birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Partnerinizin size yapacağı bir sürpriz neşenizi yerine getirebilir. Sosyal ortamlarda bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Zor işler bugün altından kalkılabilir nitelikte görünecek gözünüze. Sabah saatleri engelleri ve ne kadar emek harcamanız gerektiğini fark edememe ihtimaliniz var. Tespit yapın ancak ilerleyen saatler de harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Geçmişle ilgili konular ve kontrol edemediğiniz durumlar akşam saatlerine dek sürebilir. Biraz kabullenici olmaya çalışmalı önceliklerinizi gözden geçirmelisiniz. Pek çok konuda hazırlık yaptığınız son dönemde farkında olmadığınız konulara dikkat etmelisiniz. Şartları kontrol etme gücünüz olmayabilir. Yine bu dönem eğitimle ilgili planlarınız olumlu yönde ilerleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz ve gelişmeler beklentilerinizle uyuşmayacaktır. İş konusunda bir gecikme yada aksaklık olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Konuları istediğiniz gibi net düşünmeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Daha çok geleceğinize ilişkin bazı endişeler duyacaksınız ve gelişmeler karşısında pasif kalmayı tercih edebilirsiniz. Çevresel koşullardan etkilenmeye açık bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmanız sizin için önemli olacaktır ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed