Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Eğlenceye tabii ki zaman ayırabilirsiniz, ama çok fazla para harcama riskine dikkat! İnandığınız inançlar için çalışmaya başlamanız sizi özel bir kişiyle bir araya getirebilir. Aşk hayatınız ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var. Zaman zaman onların beklentilerine yanıt veremediğinizi düşünüyor, üzülüyorsunuz. Dostlarınızla son zamanlarda sık görüşmeler içindesiniz. Vefa duygunuz oldukça gelişkin. Gösterilen dostluğun, duygusal anlamda mutlaka karşılığını görmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün size sırlarını açabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Kabına sığmayan bir havanız var. “Her şey ayağıma gelsin” diyebilirsiniz. Ancak madem bu kadar enerjiniz var, ne istiyorsanız ona doğru gitme ihtimalini de düşünün. Değişiklik ve hareket halinde olmak sizi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Bugün anneye dair meselelerde hareketlilik yaşanabilir. Bu yeni durumlar yüzünden duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Tepkilerinizde aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Ertelediğiniz resmi işleriniz gün içinde sizi epey uğraştırabilir. Detayları mutlaka gözden geçirin. Ãœstlerinizle olan iletişiminiz önem kazanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Dağınık zihninizin altında, küçük iş problemlerinizin ötesinde çok daha başka sorunlar yatıyor olmalı. Veriminiz iş dışındaki sorunlarınızla ilgili olarak düşüyor olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Bu gün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Yakın çevrenize maddi destek vermek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Kasım 2022)
Şartları zorlarsanız, kendinizle ilgilenebileceğiniz çok zamanınız olabilir. Kendinize zaman ayıramadığınız yolundaki yakınmalarınız, o kadar çözümsüz görünmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed