Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Bugün bir dostunuzun ihaneti ya da birlikte olduğunuz kişinin ihmali ile karşılaşabilirsiniz, mümkünse önemli şeylerle ilgilenmeyip, günü fazla hasarsız geçirmeye çalışmalısınız. Karşılaşacağınız zor durumlarınızda ailenizden destek görmeniz mümkündür. Aşırı konuşkan olmanız mümkündür. İstemediğiniz hatta hiç düşünmediğiniz şeyleri bile farkında olmadan konuşabilirsiniz. Sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamaya ve olur olmaz konuşmalar yapmamaya dikkat etmeniz gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Bugün genel olarak huzurlu bir gün geçireceksiniz. Sorunlarınızla ilgili olarak radikal kararlar alabilirsiniz. Yeniliklere fazla açıksınız. Cömert ve akıllısınız. Ama bunlar her zaman başkaları tarafından istismar edilebilir özelliklerdir. Çevre ilişkilerinizi biraz da rasyonel bir temele oturtmalısınız. Maddiyatçılık değil, gerçekçi olmaktır dikkat etmeniz gereken şey.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
İlişkinizin başlangıcında partnerinizle oyun oynuyor gibisiniz. Çocuklar kadar şen şakraksınız. Onun gönlünü bu sempatik tavırlarınızla kazandınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Bugün sevdiğiniz insan tarafından onore ediliyorsunuz. Alışveriş yapmanızın tam zamanı. Böylece eski eşyalanrınızı değiştirerek hayatınızdaki monotonluğun üstesinden gelmiş olursunuz. Alerjik etki yapan besinlere dikkat edin. Çıkacağınız kısa bir iş seyahatinde yeni dostlar edineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Sizi hassas kılan gelişmeler geri planda kalıyor. İlişkilerden yana olumlu bir gün yaşanabilir. Kendinizi daha dışadönük hissettiğiniz bu dönem yeni destekler ve bakış açınızı etkileyen yakın arkadaşlıklar söz konusu. Son aylarda süregelen planların, yeni önerilerin sonuçları üzerinde de durulabilir. Sizi geliştiren, destek alacağınız yolculuklar hızlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Üretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda pek umutlu değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Sürpriz bir yerden gelecek bir ortaklık önerisiyle ilgileneceksiniz. Bu sizi büyük para hesapları içine sokabilir. Para konularında tam egemenlik istiyorsunuz, bunu dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2021)
İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed