Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Onlara karşı ters konuşmalara eğilimlisiniz ve hatta siz de kadınsanız bir dostunuzla bozuşabilirsiniz. Diğer alanlarda aşırı derecede şanslısınız ve her işiniz kendiliğinden yürüyebilir ancak üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle bazı anlaşmazlıklarınız da olabilir. Özellikle Patron, baba ve benzeri önemli kişilerden gelen engellemelere hedef olabilirsiniz. Dikkatinizi herhangi bir konuya odaklayabilmeniz oldukça zordur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Akşam saatlerinde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız haberler yarın akşam için yaptığınız programı sekteye uğratabilir. Görüşmekten kaçındığınız biriyle görüşmek zorunda kalacaksınız, sürpriz bir uzlaşma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Aklınızı imajınıza takmış durumdasınız. Sürekli bir alışveriş ve değişim halindesiniz. Bu size iyi gelecek. Keyfinizi kaçırmak isteyenleri dinlemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Bugün eğlence yaratmak sizin için çok kolay olacak. Çevrenize de bunu yansıtmayı ihmal etmeyin. Çocukça dediğiniz, çılgınca gördüğünüz şeyleri yapma fırsatı bulabilirsiniz. Çocuk enerjisi de bugün size çok iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Sosyal hayatın ve arkadaşlıklarla beraberliklerin getirdiği canlılık söz konusu. Sizi mutlu eden paylaşımlarla rahat zamanlar geçireceksiniz. Grup çalışmalarının getirdiği sorumluluklar ise size başkaları adına düşünebilme şansı getirecek. Geleceğe yönelik ümitleriniz üzerinde durmalı ancak, somut planlar üretmeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Bugün küçük bir övgü sizi mutlu edebilir. Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir. Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Çok sıkıntılı bir dönemden çıktınız. Birikim yapmanız ve ve çok büyük ödemelerin altına girmemeniz gerekiyor. Bunun yanında aileden beklenmeyen bir gelirin geleceği görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2023)
İş hayatınızda insanlara karşı ılımlı yaklaşmanız güzel bir davranış ama ilişkilerinizde kişisel çıkarlarınızı ön plana almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed