Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2022)
Bazı konularda abartılı tavırlar sergilememeye veya başkalarının sınırlarını aşmamaya dikkat edin. Başkalarının suçlarını üstlenme eğiliminiz doğru olmayabilir. Geri planda kalmak veya sakinliği korumak önem taşıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Haziran 2022)
Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Tek sorununuz birlikte olmak istediğinizin kişilerin sizin enerjinize ayak uyduramaması. Bugün birkaç ayrı grubu bir araya getirmek çabası içinde olabilirsiniz. Bir davet verebilir ya da bir davete çağrılabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2022)
AŞK: Bugünlerde kendiniziyalnız hissetmenizin nedeni yinesizsiniz. Sorun konuşacakbirilerini bulamamanız değilkonuşmak istememeniz aslında.Naz yapmak istiyorsanız enuygun kişi partneriniz.PARA: Lükse fazla düşkünsünüz. Öylesineabartıyorsunuz ki maddi durumunuz zorlanmayabaşladı. Bu duruma bir an önce son verin.SAĞLIK: Bugünlerde özellikle de griple birliktegelen burun tıkanıklıkları sizi rahatsız edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2022)
Başkalarıyla ortak işlerinizi, hesaplarınızı kontrol etmek, alacak verecek hesaplarına girişmek için uygun bir gün değil. Hesaplar şaşıp sizi yanıltabilir. Huzursuz ruh halinizi dönüştürmek istiyorsanız hiç yeltenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2022)
İş hayatınız ve statünüzle ilgili yeni ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili hedef değişikliği de gündeme gelebilir. Yeni sorumluluklar ve görevler almanız mümkün gözüküyor. Ãœstlerinizle olan görüşmeleriniz oldukça iyi geçecek. Daha fazla öne çıkmak isteyebilirsiniz. Şöhret konusunda somut adımlar atmanızı sağlayacak imkanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Haziran 2022)
Mesleki açıdan yeni ve olumlu çalışmalar içerisindesiniz. Geleceğiniz için önemli olduğuna inandığınız hiçbir çalışmayı kaçırmıyorsunuz. İnatçı yapınız hep bu olumlu çizgide devam etmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2022)
Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Haziran 2022)
Parasal konularda büyük bir değişiklik yaşamayacaksınız. Elinizdeki paranın bir kısmıyla evle ilgili harcamalarda bulunacaksınız fakat ay sonu önemli bir ödemeniz var ve bunun için para arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Haziran 2022)
Yeni ilişkilere kapalı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. İlerde yararını göreceğiniz yeni tanışmalar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed