Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Arkadaş canlısı özelliğiniz güçlü dostluk bağları kuruyor. Buna rağmen, ilişkilerinizde biraz özenli davranılması gereken biri olarak biliniyorsunuz. Sizi sürekli arayan dargın olduğunuz yakınınızın sizin için taşıdığı anlam, bu dargınlığı herkes için merak konusu yapabiliyor. Bundan etkileniyorsunuz. Bu duyarlılık, sizi onu aramaya yöneltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Gereklilik... İlk bakışta her arzunuz gerçekleşmiş gibi mutlu görünmeye çalışıyorsunuz. Oysa sevdiğiniz kişi ile aranızda gerginlik olduğu kesin. Bunun için üzülmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bu aralar gergin bir bekleyiş içindesiniz. Size dost gibi gözüken ama gerçekte çıkarı için çalışanları kendinizdenuzak tutun. Kalabalık bir ortamda tanışacağınız kişiyleduygusal birliktelik yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Sizi daha sosyal ve girişimci kılan gelişmeler içindesiniz. Dostlarınızı bir araya getirmek adına çaba göstermek bunlardan bir tanesi olabilir. Gruplar içinde kendinizi ortaya koymalı ancak fikirleriniz konusunda baskıcı olmaktan kaçınmalısınız. Yeni önerileri yapıcı karşılamanız yararınıza. Zira başkalarına faydalı olunacak çalışmalardan olumlu sonuçlar beklemektesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Uzun zamandır çelişki yaşadığınız iş arkadaşınız, sizin bütün iyi niyetli yaklaşımlarınıza kapalı görünüyor. Bununla ilgili üçüncü kişilerden destek isteyebilirsiniz. Yeni arayışlar için iyi bir zamanlama değil, tedbiri elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Uzun zamandır sizden ilgi bekleyen birisi var. Artık o duygularını size açmak üzere. Beklediği mesajı geciktirmeyin. Hayalini kurduğunuz aşkı onunla yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda davranışlarını onaylamadığınız kişilerle birlikte olmanız iş yaşantınızda sıkıntı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu konu kafanızı daha fazla kurcalamamalı, yakında elinize para geçecek. Önemli bir sorun yaşamamakla birlikte günübirlik yaşamak sizi huzursuz ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İlişkilerde daha önlemci olmanız gerekebilir. Değişen koşullar karşısında, başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed