Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Bugün duygusal bir yaklaşım ya da tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yeni bir ilişkiye başladıysanız bu tür yaklaşımlar çok fazla olabilir. Ancak ilgilendiğiniz ya da ilgilenmek zorunda kaldığınız konular sizi düşündüğünüzden çok daha fazla oyaladığı için aşkı düşünme fırsatı bile bulamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı kabullenmelerden kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların, şansla doğrudan alakalı olduklarından biraz kuşkuya düşmelisiniz. Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için, bugüne çok enerjik başlayacaksınız. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
AŞK: Partneriniz adeta songünlerde ilginizi çekmiyor.Oldukça bencilleştiniz ve bununda farkındasınız. Dünyanınetrafınızda döndüğünü sanmayadevam ederseniz yalnızkalabilirsiniz.PARA: Oldukça otoriter bir çalışansınız. Bu yüzdeniş arkadaşlarınız tarafından pek sevilmiyorsunuz.SAĞLIK: Herkes sizden bir şeyler bekliyor. Bubeklentilere karşılık vermek için kişisel direncinizyerinde olmalı. Meyve tüketmeyi unutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
İş yerinin parlayan faktörü olabilirsiniz. Daha önce kullanmadığınız yeteneklerinizi de çıkarın su yüzüne. Patronun ilgisini çekme ve göz doldurma şansınız yüksek. Eğer bozuk bir iletişiminiz varsa onarmak için uygun bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Kişisel konularınıza yönelmektesiniz. Özellikle para durumunuz ve bütçenizle ilgili yeni planlar yapacaksınız. Hızlı kararlar alacağınız bu günlerde yeni kazançlar bulmanız kolaylaşmakta. Ödemelerinizi yoluna koymanız, iş hayatının getirdiği sorumluluklar öne çıkacak. Yurt dışı bağlantılı konularda beklediğiniz gelişmeler hayata geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2023)
İş yaşantınızda bir takım iletişim ya da ulaşım sorunları yaşayabilirsiniz. Amirlerinizden birisi ile aranızdaki ufak bir sorun bugün moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Bu akşam gerçekleştireceğiniz büyük buluşma için iyice hazırlanmalısınız. Ãœzerinizdeki heyecanı hemen atın ve kendinize bir çeki düzen verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed