Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Fakat kişisel kaprislerinizi aşk hayatınıza taşımanız ilişkiniz için olumsuz olabilir.<br>Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızdan birinin yardım isteğine olumlu cevap verebilir, gün içinde onun işlerinin bir kısmı ile meşgul olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bugün sakin ve sıradan geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile ailesorunları yaşayabilirsiniz.Sorunlarınızı bazı kişilerlepaylaşmayın. Birlikteliğinizdekisırları sakladığınız sürecepartneriniz sizi sahiplenecektir.PARA: Evinizle ilgili bazıdeğişiklikler yapıyorsunuz ama hiç parasalkonularınızı hesaplamıyorsunuz. Bir dostunuzuağırlayacağım derken bütçenizde açılmalar oluyor.SAĞLIK: Diyet uygulamak size göre değil. Nebulsanız yiyorsunuz. Spora yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İşinizde zirveye tırmanmanız için gereken imkânların mevcut olduğu bir zaman dilimindesiniz. Bu konuda şans sizin yanınızda olacak. Bugün alacağınız toplu paradan bir tatil için pay ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Enerjinizin ve ışıltınızın yükseldiği güzel bir gündesiniz. Ancak bugün çok sık kararsızlık yaşayabilirsiniz. Alış veriş sırasında iki güzel seçenek arasında kalabilir, hangi akşam davetine evet diyeceğinize bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Aynı çifte durum aşk konuları içinde geçerli olabilir. Kesin olan tek şey harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiği olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Hayata doyumlu bakışınız, başkalarının fırsat gibi göreceği imkanları tepmenize neden olsa da, sizi risklerden koruyor. Kendi çapınıza göre önünüze koyduğunuz hedeflerde, yolunuz açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal konularda tutumlu ve dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Elinize geçen parayı harcarken dikkatli olmalı özellikle borç vermekten kaçmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kıskançlıktan kaynaklanan bir hakarete mazur kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve onlarla ilişkinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed