Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Birkaç gün içinde sizi olumlu anlamda heyecanlandırıp harekete geçirecek bir haberiniz olacak. Aile ilişkilerine düşkünlüğünüz, bu sevinci çoğaltacak. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Bu sorgulama için yeterince kanıt toplamış görünüyorsunuz. Yine de arkadaşınızı gözden çıkartamadığınız bazı duygusal engelleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Sessizlik... Derin düşünceler içinde kaptırmış gidiyorsunuz. İlk aklınıza geleni söylemek isteseniz de yutkunuyorsunuz. Böyle davranarak iş konusunda bir yere varamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Her gününüzü birlikte yaşadığınız bazı iş arkadaşlarınız, görüşlerinizdeki değişikliklere tepki gösterebilirler. Bunu dile getirmeleri asıl canınızı sıkan şey olacak. Yolunuzun doğru olduğuna inanıyorsanız kimse bundan döndüremez sizi. Bir hastalık haberi keyfinizi kaçırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş konularınız ve çalışma kapasitenizin yükselmesi ile canlılık kazanıyorsunuz. Daha fazla çalışma hayatına odaklanmak size ihtiyacınız olan kaynakları getirecektir. Bir yandan da eldeki nakit kaynakların korunması gereken bir dönem. Kısa vadede bu konuya konsantre olmanızda yarar var. İş ortamında artan tempo size yeni sorumluluklar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç gün içinde umutlarınız artabilir. Mesleki yeterliliğinizi başka bir yerde kullanma düşünceniz, haklı kaygılar içinde daha da gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Beklediğiniz para önümüzdeki günlerde elinize geçecek fakat bu parayı borçlarınızı kapatmak için kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İçe kapanık insanlara yaklaşımınızda yapacağınız değişiklikler, size çok özel bir arkadaşlık kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed