Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
Kendinizce dile getirdiğiniz konular, karşı tarafa kapalı tribünde taraftar yorumları dinliyor gibi görünüyor olabilir. Ses tonunuzu ayarlamanızda fayda var. Ne yönde ilerleyeceğinizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Daha detaycı ve her şeyi bildiğinizden emin olmalısınız. Sizden belli konularda cevaplar ya da çözümler bekleyen kişiler olabilir. Özgüvenli ve tecrübeli tavrınız takdir görmenizi sağlayabilir. Tartışmaktan kaçınmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Ekim 2013)
Bazı arkadaş ilişkilerinizde kendinizi fazla ön plana çıkartıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde olup bitenlerden dolayı kendinizi çok üzüyorsunuz. Yakınlarda çok cazip bir teklif alacaksınız ve konuyla ilgili bugün bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bir para bekliyorsunuz fakat bu para uzun bir süre daha elinize ulaşmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Ekim 2013)
Eliniz çok açık ve eğlenceye düşkünsünüz. Bir işi bitirmeden diğer işe geçmeniz anlamsız. Başarınızı daima aşağı çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Ekim 2013)
Size yabancı olan ve belki de şimdiye kadar inkar ettiğiniz bazı görüşleri dikkate almanız gerekebilir. Tavsiye edilene karşı çıkan ve sırf başkası söyledi diye reddeden tavırlar körü körüne bir isyankarlıktan başka bir şey değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
Parasal alanda daha iyimser olabilirsiniz. Geçmişten beklenen paraların tanzimi, ticaret ve alım satım işlerlerinde destekleyici şartlar bulacaksınız. Emek vereceğiniz her çalışma size yeni kazançlar getirebilir. Ancak aşırı iyimserlikten kaçınmalı, bütçenizi sağlamlaştırmaya gayret etmelisiniz. Çalışma koşullarının getirdiği değişimler karşısında sabırlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Ekim 2013)
Hayatınızda en iyi giden şey işiniz. İşinizdeki başarınızın yanı sıra iş arkadaşlarınızla yaşadığınız dostluk sizi çok tatmin ediyor. Bu akşam bir kaç iş arkadaşınızla birlikte program yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Ekim 2013)
Yaşadığınız aşktan veya aileyle ilgili bir konudan dolayı duygusal anlamda düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin içinize kapanmanıza neden olacak ve içinizde arkanıza bakmadan her şeyi bırakıp gitme arzusu yükselecek. Önemsemeniz gereken iş görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Ekim 2013)
Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var. Ciddi para sıkıntılarınız yoksa da, ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Ekim 2013)
Çevrenizde başarılarınız çekemeyen insanlar var. Kimsenin etkisi altında kalmadan bu olaya tepkisiz kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142004 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed