Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün sizin için değişik bir gün. Özel hayatınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızın ne kadar arkasında olduğunuzu da zaman gösterecek. Pek çok bakımdan kendinizle barışık olduğunuzu düşünüyorsunuz. Bu yüzden moraliniz ve kendinize güveniniz oldukça yüksek. Bugün akşam saatlerinde katılacağınız bir davette tanışacağınız birinden ilginç gelişmeler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Şüphe... Çevrenizdeki insanları bugün eleştirmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacak çünkü sonunda kırıcı oluyor ve bu duruma kendiniz de üzülüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İşinize odaklanmanız gereken bir gündesiniz. Enerjinizi ve karşılığında aldığınız sonuçları, maddi ya da manevi olarak diğer insanlarla paylaşırsanız daha da ço-ğalacaklar. Şifa yöntemlerinden de faydalanma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Hayata bakışınızı etkileyen yeni konular öne çıkıyor. Artık kendinize daha büyük hedefler koyacaksınız. Yeni kişiler ve yolculuklar açısından harekete geçirici şartlar bulacak, yeni haberlerle gündeminizi değiştireceksiniz. Son dönemde hayatınıza giren yeniliklerden, farklı öğretilerden yararlanmalısınız. Ortak çalışmalarda yeni projelerin içinde yeriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bir mesai arkadaşınızın sorumsuzluklarına topluca göz yumuyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, kariyerinizi hak ederek yükseltiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi dengeleme, para sıkıntıları yaşamama çabanızda desteğiniz yetersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kendinizi çevrenizdeki insanlara veya kurumlara öncülük etmek için kabul ettirme gücünüz var. Bunu değerlendirmelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed