Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Bugün kendinizi her zamankinden daha öfkeli ve kontrolsüz hissedebilir çevrenize karşı kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. Yalnız şunu da söylemeden geçmeyelim, bugünlerde ilişkilerde yaşayacağınız negatif durumlar geleceğe yönelik dostlukların belirlenmesinde etkili olabilir. Bu nedenle kaybetmek istemediğiniz kişilere karşı daha ılımlı ve sevecen yaklaşmalı gereğinden fazla olayları abartma eğilimi içerisinde olmamalısınız. Bazı olayları kontrolünüz altında tutmaya önemle dikkat edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Şu sıralar kapılarınızı her türlü gerilmelere kapamanız, etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak. Gönlünüzün zenginliğini daha belli edip ortaya çıkaracağınız gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeler, alacağınız kimi kararlarla önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Finansal açıdan kârlı bir gündesiniz. Her zaman olduğu gibi yarın endişelerinizi yok ediyorsunuz. Çevrenizde bu durumunuzdan yararlanmak isteyenler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Sevdiğiniz kişinin önemsiz bir hatasını gereksiz yere büyütüyorsunuz. Eğer yalnızsanız yarım kalmış bir aşk hikâyesine kaldığınız yerden devam etmeniz söz konusu. Çalışma arkadaşlarından biriyle soğuk savaş biçiminde uzattığınız çekişme veriminizi düşürüyor. Sağlık durumunuz çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Sosyal hayatınızı etkileyen olumlu gelişmeler söz konusu. Bu alanda yeni ilişkiler kurmak yolu ile canlı ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni paylaşımlar grup çalışmaları içinde öne çıkabilir ve kendi yaratıcılığınızla çok şey yapabilirsiniz. Başkaları adına olabilecek her konuda verici olmanız mümkün. Arkadaşlıklar sizin için canlandırıcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Rayına oturttuğunuz işlerinizin yeni aldığınız sorumluluklarla yeniden karıştı. Ãœstelik işe karşı eski hevesinizde yok. Boş oturmak sizin mizacınıza aykırı ama amaçsız çalışmakta size anlamsız geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklardan sonra her şey temize çıkacak ve rahatlayacaksınız fakat önce zorluk çekeceksiniz. Sinir gerilimleriniz çok fazla olabilir. İş ilişkilerinde bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Beklenmeyin tavırların neden olduğu incinmeler, birtakım sorgulamalara kadar gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Ortaklaşa çalışmalarınızın kazançları için hesaplamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hisseli kaynaklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2021)
İşlerinizi ertelemekten kaçınmalısınız. Hafta sonunu rahat geçirebilmeniz için bugün biraz fazla çalışmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed