Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Merkür gerilemesi önümüzdeki 3 hafta boyunca, ortaklıklar, ortak kaynaklar(kredi, burs, ortak hesaplar, sponsorluk, miras, nafaka, prim v.b), finansman planları v.b alanlarda aksilikler, gecikmeler, yanlış anlaşılmalar, kaybolan evraklar v.b problemlere n Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Sizin kendinizden bile gizlemeye çalıştığınız genel bir güvensizliğiniz olabilir ve arkadaşlarınızın zaaflı yorumlarıyla bu kadar yıkılmanızın altında da bu sorun yatabilir. Geçen günlerde, doğrudan sizinle ilgili haksızca bir benzetmenin hazımsızlığını artık üzerinizden atmanız gerekiyor. Bu akşama müthiş bir davetiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
AİLE içinde, bir kadın yüzünden tartışma yaşanabilir. Etkileyiciliğiniz artıyor. Kişisel meselelerinizi yeniden gözden geçireceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bugünü evde ailenizle birlikte, sıcak ve şefkatli bir ortamda geçirme şansınız var. Aile içi ilişkilerde bir iyileşme ve yakınlaşma fırsatı yaratmış olabilirsiniz. Aileden bazılarını bu plana ikna etmek yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Daha sıkı çalışmak ve yeni sorumluluklar almak durumundasınız. Az laf çok iş sizi işte başarılı bir noktaya getirebilir. Zira işten yana şanslı olduğunuz bu dönem yeteneklerinizi kullanarak ilerleyebilirsiniz. Emek sarf etmeniz gereken detaylı konuları, hizmet etmeniz gereken gelişmeleri önemsemeniz gerekecek. Yakın çevre ile ilişkilerin olumlu ilerlediği bu günlerde moraliniz yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız, ama bunun genel bir sıkıntının parçası olduğunu bazen gözden kaçırabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bugünlerde temkinli davranmalısınız. Sizi bazı harcamalara kışkırtacak oluşumlar içindesiniz. Aile içindeki rahat harcamalar, fazla açılmamanız gereken bir dönemde sıkıntılar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
İyimser düşünceler doğrultusunda yeni değerlendirmeler içine girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed