Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Bugün duygusal olarak oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Kafanızı diğer konulara odaklayabilmekte bile zorluk çekmeniz mümkündür. Eğer bu duygularınızı dengeleyebilirseniz sağlıklı kararlar alabilirsiniz. Siz yalnız bir Aslansanız bugün olurolmaz maceralara atılabilirsiniz. Evli ya da sürekli bir ilişkisi olan bir aslansanız bu ilişkinizdeki pürüzler giderilecek ve mutlu bir gün yaşayacaksınız. Kısa ve ani kararlarla çıkılmış yolculuklar düşündüğünüz kadar eğlenceli sonuçlanmayabilir. Ufak tefek de olsa aksaklıklara dikkat etmelisiniz..
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Bugün özel hayatınızla ilgili duyacağınız dedikoduya bir yakınınızı neden olduğunu düşünerek, onu haksız yere suçlayacaksınız. En kısa zamanda onun gönlünü almalısınız. Kafanıza koyduklarınızı gerçekleştirme çabası içerisinde olacaksınız. Akılcı davranırsanız isteklerinizi elde etmenizde bir engel yok. Bunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Kartınız Papirüs... Geçmişinizdeki bazı kötü deneyimlerinizi bugün anıyorsunuz. Çok fazla anarak sıkıntılarınızı arttırmayın. Yeni yerler keşfetmeniz için tam günündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Uzun vadeli yatırımlar, borçlanma, aile adına maddi taahhütlerin altına girme konularında kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Hislerinizle mantığınız çelişebilir. İçinizdeki sese kulak verin ancak danışmayı da ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Aradığınız işi henüz bulamadınız yada iş yerinizde istekleriniz gerçekleşmedi ve iş pozisyonunuz size vaat edilen gibi değil. . Ãœmidinizi kaybetmeyin, bir iş değişikliğini şu an kaldıramazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Ortaklaşa çalışmalarınızın kazançları için hesaplamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hisseli kaynaklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Sizinle ilgili olumsuz bazı söylentiler kulağınıza gelebilir. Tepki göstermeden önce söylentinin kaynağını araştırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed