Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Bugün partnerinizle geleceğe yönelik planlar yapabilir, beraber ciddi ortak kararlar alabilirsiniz. Eğer ilişkinizin yeteri kadar sağlamlaştığını düşünüyor iseniz bu kararı almaktan vazgeçmemeli ve geleceğinizi şekillendiren konulara öncelik vermelisiniz. Ortaklık ve danışmanlık gerektiren konularda ise önemli fikirler edilebilir bu konuda kendinizi fazlasıyla geliştirebilirsiniz. Eğer bu konuyla ilgili bir işte çalışıyor iseniz herhangi bir kurs programına veya seminerlere katılmak önceliğiniz olabilir. Ailenizle olan ilişkilerde ise ben bilirim tarzı davranışlardan kaçınmalı onlarla uyum içinde yaşamınızı sürdürmeyi öğrenmelisiniz.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Her günden daha hareketli, yorucu bir koşuşturmaya hazır olun bugün. Ama oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için, birçok şeyin kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Sevdiğiniz randevuları sürekli size hatırlatmaktan bıkacak. Aslında onu sevdiğinizi o da biliyor. Aşk sorunlarınız işinizden kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Çevrenizdeki insanlara ait umudunuzu bir nedenle kaybettiyseniz bile geri kazanacağınız bir gün. Sizin olumlu tavrınız onların size karşı olan tutumunu da etkileyecek. Sevinçli bir kalabalık mutlu anlarınızı paylaşmaya hazır. Yeter ki siz de onlara iyimser yanınızla yaklaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Haftanın ilk gününe oldukça şanslı başlıyorsunuz. Ay burcunuzda ilerlerken, sizi dikkat çekici şartlara götürecek. Kendinizi bilinçli adımlar atarken bulabilir, istediğiniz kararları alabilirsiniz. Kişisel konularda, kendinizi ifade etmeniz gereken çalışmalarda yol almanız söz konusu. İş hayatında yaptığınız fedakarlılar size başarı olarak geri dönecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Bugünlerde bazı yarışlar içinde olabilirsiniz. Çıkarlarınızı savunmak durumunda kalacağınız rekabetler yaşayabilirsiniz. Girişim konularında çekimserliği bir kenara atma zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Eliniz çok açık. Yine de para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Çok yakınınızda harcamalarınızı denetleyen biri var. Ona borçlusunuz biraz bunu. Size bazen, harçlık isteyen bir çocuk duygusu veriyor ama, aldırmayın. Güvence altındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Küçük sağlık sorunları ve psikolojik gerilimler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal bazı konuşmalar yapabilir ve yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed