Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Kapalı kapılar ardında sizin için gayret gösteren bir kişinin farkına varabilirsiniz! Sonunda takdir edilmek hoş olmalı? Değişimi olumlu karşılamanız durumunda olumsuzluklar ya da engeller geride kalabilir. Neler yapılabileceğine odaklanmalısınız. Sizinle aynı ilgi alanlarını ve endişeleri paylaşan kişilerle iletişimde olmanız ilerleme yolunda işe yarar çözümler bulmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Problemli bir tanıdığınızın yarattığı üzüntüler bugünlerde size de yansıyabilir. Onunla ilgili bir şeyler yapma arzusu duyacaksınız. Ciddi biçimde güven duyacağınız dostluk arayışları içersindesiniz. Bir dostun bir numarası olmak istiyorsunuz. Kurduğunuz bazı yarı güvenli ilişkiler, sizde yanıltıcı bir yalnızlık duygusu doğurabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Hayatınız hakkındaki kararları kendiniz vermek istiyorsunuz. Bunu yaparken hata yapmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Aşırı tutumluluğunuz cimrilik sınırlarını aştı. Dostlarınıza ve aile bireylerinize karşı takındığınız bu tavır hiç de hoş karşılanmıyor. Bir süre sonra toplum dışına itilebilirsiniz. Maddi geliriniz hızla artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Sizi bağlayan pek çok konu olmasına rağmen hayatınıza dinamik etkiler giriyor. Duygularınızı coşkulu bir şekilde ortaya koyacağınız çalışmalarda yer alabilirsiniz. Medya ile ilgili bağlantılarınıza yönelmek, aradığınız destekleri olumlu yönde kullanmak size heyecan verecek. Kendinizi geliştireceğiniz imkanlarla beraber sosyal olanaklara yakınlaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz. İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Yakın gelecekte bazı çıkış kapıları görünüyor. Beklemediğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler, bu yakınlarda gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Önceden kendinizi kurmadan, önyargısız gideceğiniz görüşme umduğunuzdan çok daha iyi geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed