Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
Bugün yeni fikirlere, yeni düşüncelere açık olacağınız bir gündesiniz. Sanat olayları size çok cazip gelebilir. Sinema, tiyatro gibi aktivitelerle her zamankinden fazla ilgilenebilir ve zevk alabilirsiniz. Hiçbir şey olmasa bile siz yine de geleceğe ümit ve güvenle bakmalısınız. Çünkü bugün aldığınız olumlu etkilerin sonucunu hemen görmeseniz bile uzun vadede hissedeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
Çok eski bir arkadaşınızın bu sıralar yaşadığı çözümsüzlükler, zamanınızı alacak. Bu konuda birtakım çözüm arayışları içine gireceksiniz. Yararlı olmak için ilgi gösterdiğiniz bir konuda alacağınız tepki, tamamen önyargılı bir yaklaşımdan kaynaklanacak. Bu yüzden yaşayacağınız kırgınlık, karşı tarafın göstereceği pişmanlıkla ortadan kalkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
AŞK: Sizin sakin duruşunuz,partnerinizin coşkusu ile değişikbir kontrast yaratıyor. İşin özü,siz tam anlamı ile uyumlu çiftsayılıyorsunuz. Eksik olanyönlerinizi birliktekapatıyorsunuz.İŞ: Beklemek size göre bir şey değil. Oldukçasabırsız bir gün geçireceksiniz. Alacaklarınızıuzun zamandır alamamanız sebebiyle öfkelisiniz.SAĞLIK: Çok fazla internette geziyorsunuz vegözleriniz kızarıyor. Yorgun bir yüz ifadeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
Maddi yatırım yapanlar gayrimenkul harici projelere yönelmelidir. Kısa vadeli kâr yerine ileriye dönük düşünmeleri onların yararına olacaktır. Eşinize güzel süprizler yapmak için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz. Fazla kilolarınızdan kurtulmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
Bugün daha hızlı hareket edecek ve maddi kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Zira çalışma kapasitenize güvenmek, yetenekleriniz üzerinden yeni kazançlar elde etmek adına şanslısınız. Fakat finansal konularda bazı pazarlıkların getireceği sorunlar var. Ödemelerinizi ve harcamalarınızı yeniden kontrol altına almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
Üyesi olduğunuz bir sosyal kurumla başınız dertte gibi. Onunla yaşadığınız sorun iş hayatınızı da olumsuz anlamda etkiliyor. İçinden çıkılmaz bir hale dönüşmemesi için bir an evvel çözümlemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
İş yerinde çekişme yaşadığınız biri var. Sürdürdüğünüz bu çekişmenin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu. Bu kişinin hesapçı yaklaşımları, bugünlerde had safhalara varabilir. Parasal sıkıntılarınız yüzünden etrafınızdakileri kırmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
Parasal açıdan bir sıkıntınız yok. Aldığınız paralarla düzenli olarak yatırım yapıyorsunuz. Gündelik harcamalarınız oldukça sınırlı çünkü nerdeyse iş yerinizde yatıp kalkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2022)
Haklı olarak tek başınıza veremediğiniz bir kararda, yeni bir danışan bulmanız gerekiyor. İyi niyetle, ama yanlış yönlendiriliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed