Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sizin adınızın da karıştırıldığı bir dedikodudan haberdar olacak ve çok sinirleneceksiniz. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını çözemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız geçiş... Duyarlı vehislisiniz. Sağlığınızla ilgili en ufacıkşüpheniz yok. Ancak bugün sizleribaş ağrısı bekliyor olabilir. Tansiyonve göz kontrolü lehinize olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Kendinizle ilgili bazı konularda karar verirken çocukça ve sadece kendi iyiliğinizi yansıtan yaklaşımlarda bulunabiliyorsunuz. Bugün, bazı doğru kararlar alacaksınız. Ama siz de evle ilgili aldığınız sorumluluklardan dolayı, yeni fikirlere ve yeni insanlara kapıları hemen kapatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Evlilik, ilişkiler ve ortaklaşa konularda hareketli koşullarınız var. Sizi yeni paylaşımlara götürecek arkadaşlıklar eklenince keyifli zamanlar yaşanabilir. Ancak ortaklaşa bir konu nedeni ile ciddi gelişmelere hazır olunmalı. Bu konuda size destek verecek akıcı şartlar oluşacaktır. Sosyal ilişkilerin hareket kazandığı bu günlerde duygusal ilişkilerde özgürlük arayışınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu size yakında belli edilecek. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kişisel gelirinizle ilgili konulara daha fazla önem vermeniz gerekiyor. İkazancınızla ilgili detay gerektiren çalışmalar ya da yorucu uğraşlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Günün ilk yarısında yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız ve ailenizle ilgili konuları dikkat etmelisiniz. Akşam üzeri saatleri ise duygusal konularda çok şanslı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed