Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Kitabına uygun davranmakla davranmamak arasında kararsız kalabilirsiniz. Bazı kişilerin sizi ön plana taşıyıp taşımayacağını görebileceğiniz bir gün. Diğerlerinin hareketlerine veya yapmak istedikleri şeylere müdahale şansınız olmayabilir. Kendinizde, işinizde veya yöntemlerinizde ihtiyaçlarınıza uygun yönde değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi ön plana almanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Yakın ilişkilerinizde ciddi davranabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kendinizi aşk ve iş hayatınız arasında sıkışmış hissedebilir ve bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aile yaşantınız ve güvenliğinizde geçmişten kaynaklanan problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Sizi zorlayarak bir şeyler yaptırmak isteyenler var. Aile büyüklerine karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bugün kalabalığın ve karmaşanın içinde bulabilirsiniz kendinizi. İliş-kilerin yapmacık ve yüzeysel olduğu ortamlar maalesef insanın keyfini kaçırıyor. Siz ise bu insanlardan beklentiniz konusunda farklı bir inanca sahipsiniz. Ya beklemeyin ya da hayal kırıklığına kapılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Artık Ay burcunuzda ve size çekicilik getirmekte. Kişiliğinizi öne çıkaracağınız şanslı adımlar, ortak çalışmalar üzerinden ilerlemeler söz konusu. Kafanızı kurcalayan konulara ise daha net bir gözle bakmaktasınız. Yurt dışı ilişkilerin hareket kazandığı bu dönem başkalarından destek görmeniz mümkün. Aşk hayatınızda yaşanacak karışık etkilere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız, ama bunun genel bir sıkıntının parçası olduğunu bazen gözden kaçırabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Güvenli dayanaklarınız var. Ama bu sizi rahatlatmıyor. Standardınızı yükseltme çabalarına gireceksiniz. Bugünlerde birileriyle bu anlamda fikir alışverişleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bir tanıdığınızla çok ilgileniyor, onu tutarsız bazı davranışlarından kurtulması için zorluyorsunuz. Ama bu konuda yapabileceğiniz bir şey olmadığını artık anlamış olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed