Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Oldukça tuhaf bir ruh hali içindesiniz. Romantizminizle birlikte işe yönelik hırsınız da oldukça güçlenmiş ve davranışlarınız üzerinde etki kazanmış durumda. Bu nedenle, bu aralar gün içinde kendinize ayıracak, vücudunuzu ve kafanızı dinlendirecek zaman bulamıyorsunuz. Sürekli hareket halindesiniz ve zihniniz de meşgul. Ve işte bu durumu kolaylaştırmak için bulunmaz bir gün. Mesleki düşünce ve kaygılara ara verip, yükselen romantizminizi tatmin edecek faaliyetlerde bulunmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var. Zaman zaman onların beklentilerine yanıt veremediğinizi düşünüyor, üzülüyorsunuz. Dostlarınızla son zamanlarda sık görüşmeler içindesiniz. Vefa duygunuz oldukça gelişkin. Gösterilen dostluğun, duygusal anlamda mutlaka karşılığını görmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Kartınız Bilge... Çevrenizde sizi bilge insan olarak görüyorlar ve her kalkıştıkları yenilikleri sizlere sorma ihtiyacı hissediyorlar. Bu durumdan artık rahatsız olmaya başladınız sanki.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Çocukluğunuzu hatırlayabileceğiniz ve bundan keyif alacağınız bir gün olabilir. “Asla yapmam” ya da “bana göre bir iş değil” dediğiniz sıra dışı bir takım deneyim-ler yaşayabilirsiniz. Kuralların bir kısmı sadece yıkılmak için var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
İlişkileriniz ve ortaklaşa işleriniz bu günlerde canlılık kazanıyor. Değişik teklifler alabilirsiniz ancak bazı engeller göz ardı edilmemeli. Şartları tek başına yönlendirmek yerine uzlaşı ile lehinize çevirmeniz mümkün. Süregelen karşıtlıkları esnek davranarak aşmak, size kazanç getirebilir. Yakın arkadaşlıkların testten geçtiği bu dönem sorunlar aşılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Özel hayatınızda sorun haline geleceğine ihtimal vermediğiniz basit görünen küçük bir problem, büyüme belirtileri gösteriyor, önleminizi almalısınız. Bu kadar stres yapmaya değmez. İyi niyetli biri olmanıza karşılık, iş çevrenizde huzursuz edici olaylar ve yıpratıcı dedikodularla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Parasal konularda düne oranla daha dikkatli olmanız gerekebilir. Özellikle aşırıya kaçan harcamalar, beklenmeyen gelişmeler ekonomik durumunuzu etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Zihinsel yorgunluğunuz, bedensel çöküntülere yol açabilir. Bir an evvel kafanızı dinlendirme fırsatları yaratmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed