Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Bugün duygusal ilişkilerinizde mutlu bir gün yaşayabilirsiniz. Küçük gayretlerle büyük şeyler kazanabilirsiniz. Neşelisiniz, uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Siz bir erkek aslansanız kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz olsa bile biraz maceraya atılma arzusu içinde olabilirsiniz. Ancak yine de dikkati elden bırakmanız gerekir. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar size hayal kırıklığı getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Sizi geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Kartınız Dönüş... Kendinizi geriplanda hissederek belirgin bir şekildeçevrenize tepkiler yağdırabilirsiniz.Ancak soğukkanlı olduğunuzdakaybettiklerinizi geri kazanırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Göz önünde olmak, ilgi odağında kalabilmek, insanların üzerinde ve hareketlerinde etkili olabilmek bugün sizin için önemli. Güven veren tavrınız sizi zaten bu konuma getirecektir. Tutarlı ve sakin kalmak hep lehinize olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Artık bir çok konuda risk almamalı beklemede kalmalısınız. Çözülmesi gereken geçmişle ilgili korkularınızla yüzleşmek adına olumlu bir gün olabilir. Yine de duygusal açıdan yorgunluklar söz konusu. Ruhsal sağlığınızı zorlayan işler ve fedakarlıklar eklenince işiniz bir zor görünüyor. Kendi iç gücünüzden uzaklaşmamalı, güveninizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içinde görünüyorsunuz. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Sevgilinize hissettiğiniz duygularda karmaşa yaşıyor olabilirsiniz. Sorunları kendi içinizde yaşamak yerine, karşılıklı konuşarak çözmek için gayret gösterin. İlişkinizin geleceği açısından olayları iyi çözümlemekte fayda var. İş ilişkilerinizde belli edilmeden birileri tarafından sınanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Maddi konularda sabah saatleri oldukça dikkatli olmanıza rağmen öğleden sonraki saatlerde gereksiz harcamalarda bulunabileceksiniz. Bütçenizi dengelemeye çalışmak sizin için çok önemli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Bugün oldukça karamsar bir gününüzdesiniz. Bu yüzden önemli kararlar almaktan kaçının. Kendinizi iyi hissedeceğiniz şeylerle meşgul olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed