Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Son derece kararlı olmanız ve kendi kararlarınızdaki ısrarcılığınız, size biraz bireyci bir hava verebiliyor. Yakından tanıyanlarınızı, bir takım insanlara karşı sizi savunmak durumunda bırakabiliyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. İnsanlar üzerinde yanlış izlenimler bırakmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sevdiğiniz kişinin sizekarşı tutumundanhoşlanmıyorsunuz ancaksiz de ona olması gerektiğigibi değilsiniz. Sorunlarınızıkonuşarak çözersenizsorun kalmayacak.PARA: Aşk hayatınızdaki problemlerişinize adapte olamanızı önlüyor. Bazısevdiğiniz kişilerle de tartışmanız olası.SAĞLIK: Duyduğunuz bazı şeyler siziüzebilir ancak sağlık sorununuz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Mesleğinizde ses getirecek işler yapmayı planlıyorsunuz. Duygularınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin. İş yerinde üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor. Aşk hayatına yeni bir başlangıç yapmak size hem güven hem huzur verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Eğitim, öğrenme ve araştırma konularında olumlu enerjilerle dolu bir süreç içindesiniz. Kendini geliştirme veya akademik çalışmalarla ilgili hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Yurtdışıyla bağlantılı işleriniz için daha cesur ve kararlı davranmanız gerekiyor. Başarılı olmak istiyorsanız dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşyerinizde, yakında toplu bir hareketlilik söz konusu. Bu hareketlilik içinde karlı görünüyorsunuz. İnsan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünmekten çekiniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklardan sonra her şey temize çıkacak ve rahatlayacaksınız fakat önce zorluk çekeceksiniz. Sinir gerilimleriniz çok fazla olabilir. İş ilişkilerinde bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Beklenmeyin tavırların neden olduğu incinmeler, birtakım sorgulamalara kadar gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Önümüzdeki günlerde masrafa girebilirsiniz. Ama bu sevinçli bir harcamaya benziyor. Aile içindeki parasal dayanışmanız, büyük para sorunları yaşamanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Evdekilerle saçma sapan bir sebep yüzünden gereksiz tartışmaya girebilirsiniz bugün. Büyüklerinize karşı saygılı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed