Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Genel anlamda duygusal açıdan güçlü olacağınız ve önemli kararlar alacağınız bir gündesiniz. Ailenizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınızı renklendirmek hem fiziksel yapınızı hem de ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir. Çevresel etkilerle kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Duygusal zamanlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz biriyle kavga edebilirsiniz fakat ümidinizi yitirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bir iş gezisi planınız varsa bazı güçlüklerle başlayabilir. Yılmadan yolunuza devam ederseniz sonuçta siz kazançlı çıkacaksınız. Arkadaş çevrenizden gelecek destekler “daha ne isteyeyim” dedirtecek cinsten olacak. Geleceğe umutla baktıracak projeler önünüze serilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün iletişimle ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İletişim aletlerinizde arızalar meydana gelebilir. Özellikle sözleşmeler ve yazışmalar konularında daha özenli olmalısınız. Eğitim konularında da bazı yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Yakın çevrenizle ilgili alacağınız haberler kısa vadeli planlarınızda değişikliğe sebep olabilir. Sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içinde görünüyorsunuz. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda bazı endişeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve gelişemeler beklentilerinizle uyuşmayabilir. Geleceğe yçnelik uzun vadeli planlar yapmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Size yönelik bir ilgiyi fark etmeniz gerekiyor. Yaşamınızda köklü değişimler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed