Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün başkaları ile olan duygusal ve maddi ilişkileriniz ağırlık kazanacak. Aşkta cinselliğin ön planda olduğu ilişkiler söz konusu olacak. İkilemlerle dolu yapınız başarınızı da etkileyecek. Ancak biraz gayretle pek çok sorunun üstesinden geleceksiniz. Plutonun sert etkisi ile yakın çevrenizden birisi ile anlaşmazlığa düşeceksiniz. Bir tanıdığınızla ilgili üzücü bir haber alacaksınız. Bu yüzden inişli çıkışlı bir ruh haliniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Boşluk... İnsanlar üzerindeki etkiniz gün geçtikçe artıyor. İletişim becerileriniz bir hayli sağlıklı olacak ancak aşk konusunda iyi gitmeyen bir şeyler olabilir. Dikkatli olunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün size söylenen güzel sözleri fark etmeye çalışın. Sadece yüzünüze değil, gıyabınızda da güzel şeyler konuşulacak. Şifasını aradığınız bir rahatsızlığınız ya da bir tedavi planınız varsa bu konuda şanslı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Sorumluluk ve detayların önemli olduğu işlerinizle ilgili yoğun bir gün geçireceksiniz. Plan ve projelerinizi tamamlamaya öncelik vermelisiniz. Çalışma arkadaşları ve zamanında yetişmesi gereken işler sizi epey yorabilir. Ancak günün sonunda çok şey yapmış olduğunuzu görebilirsiniz. Sağlık açısından, vitamin takviyesi yapmanız faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bir çıkış arıyor, ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek. Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para konularında oldukça fedakarsınız. Yaşamınızı tatlandıracak harcamalardan kaçınmaya çalışıyorsunuz. Bazı zorunluluklar ve yükümlülükleriniz bugünlerde yaşamınızın esası gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yakında hayatınıza yeni riskler girebilir ama siz bunları göğüslemeye hazırsınız. Yine de dikkatli olun işin içinden çıkamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed