Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Geçmişte size ilham veren kişilerle biraraya gelmenizi sağlayacak planlar yapabilirsiniz. Meslektaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ilginç maceralara atılma fırsatları sunabilir. Karmaşa ve karışıklıklardan kaçınmak istiyorsanız, istikrar çok önemli. Detaylarda saklı bilgileri kaçırmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerinin, bilgi toplama, bilgi edinme, ele geçen bilgiler veya hümanist ve toplumsal başlıkların ön plana çıkabileceği bir gün. Açıkça dile getirilen fikirleri bireyselleştirmemeli ve eleştirilere açık olmalıyız. Sabah saatlerinde, daha verimli işlere zaman ayırabilir, bazı alanlarda yeni başlangıçlar yapabilir, tecrübeli kişilerin tavsiyelerine ihtiyaç duyabiliriz. Dün de yazdığım gibi, Uranüs’ün görünümü, ilham verici fikirleri, yüksek yaratıcılığı, sürpriz başlangıçları, sürpriz gelişmeleri ve olumlu olayları akla getiriyor. İstememiz durumunda istediğimiz kişileri etkilemekte zorlanmıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Aile hayatınızda, sizden daha çok yakınlık ve ilgi bekleyenler var. Uzak kaldığınız ilişkileri aksatabiliyorsunuz. Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşayabilirsiniz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Bugünlerdeki bir haberle harekete geçecek ve sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün gireceğiniz ortamda farklı kişilik sergileyeceksiniz. Fikirlerinizi düşünmeden ortaya atmak istemenize rağmen engel olmak isteyen kişilerle karşılaşacaksınız. Ama etkilenmeden yolunuza devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Aşkta ve parada risk almanızın uygun olmadığı bir gündesiniz. Sizi buna teşfik edecek olaylar ya da kişilerle karşılaşırsanız bu oyuna gelmeyin. Hukuki bir meseleniz varsa hiç beklenmedik bir gelişme yaşanabilir. Sizi farklı âlemlere taşıyacak yeni bir öğretiyle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Bugün yatırımlar ve iş konularında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bu yeni gelişmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Tabi soğukkanlı ve akılcı davranmanız şartıyla. Parasal konularda bir uzmanla görüşebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Finans konuları ile ilgili hareketlilik gözüküyor. Ortaklarınızla iletişiminizde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.Arkadaşınızla birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Arkadaşlar arasındaki dayanışmanız bugünlerde bir miktar para çıkışına yol açabilir. Sosyal uğraşlarınızı dönemin koşullarıyla dengelemeniz gerekiyor. daha masrafsız seçenekler daralmaları giderebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan daha ağır basıyor. İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüzü başka konularda da göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed