Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Yazılı olmayan yorumlar yapabilirsiniz, ama bugünlerde, yorum yapmak ve pratiğe dökmek ancak buz ve güneş kadar uyumlu görünüyor. Bazı işleri farklı şekilde halletme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, bunu yapmadan önce yolunda giden şeyleri bozma ihtimalini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Ortam değişikliği veya farklı kişilerle biraraya gelmek sahip olduğunuz şeylerin farkına varmanızı sağlayabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Kalabalık insan ilişkilerini seviyor ve bunu elde edebiliyorsunuz. Ama yine de içinizde buruk bir yalnızlık, bir şeylerin eksikliğini hissediyorsunuz.Bugünü içinizi ferahlatan, bir arada olmaktan büyük haz aldığınız dostlarınızla birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Aile bağları sizin için çok önemli. Bu bağlardaki küçük problemler bile sizi kolayca üzebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Alacağınız yeni haberler sizi heyecanlandıracak. Özellikle aşk sorunlarınız bitiyor. Kendinizi mutluluğa önceden hazırlamış gibi bir haliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Özel hayatınızda her tür iletişime kapalısınız. Böyle davranmak sizi karamsarlığa itebilir. Son günlerde işyerinde sergilediğiniz davranışlarınızdaki çelişkiler size güvenenleri şaşırtıyor. Aşkta hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Bugün biraz sıkıntılı ve huzursuz olabilirsiniz. İş ortamında sizin kontrolünüz dışında yaşanan değişiklikler sorun çıkaracaktır. Bazı kabullenmeler ve değişimi pozitif açıdan görmeniz sizin lehinize. Zira bu sayede yeni şeyler öğrenmek yeteneklerinizi test etmek uzun vadede kazanç getirecektir. Kişisel disiplininizi korumalı, detaylı konuları gözden kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Bugün iş yerinizde olacak tatsızlıklara hazır olmalısınız. Kararsız davranmayıp, her şeye hazır ve hakim olduğunuzu iş arkadaşlarınıza ve amiriniz durumundaki kişilere hissettirmelisiniz. Ufak şeyler üzerine dikkatinizi toplayabilirseniz , saklanmak istenen bazı konuların farkına varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Bugünlerde ikili görüşmelerde size kaçırılmaz fırsatlar sunulabilir. Düşünmeye değer bulacaksınız. Yerinde öngörülerinizi frenleyen abartılı bir sağlamcılığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Sinirleriniz kontrol etmekte zorlanacağınız ve olaylara gereğinden fazla duygusal tepki vereceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed