Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Çalışma ortamınızda artan sorumluluklarınızdan dolayı memnun olabilir, sizlere verilen görevlerin üstesinden gelmek için elinizden gelen tüm gayreti göstermek isteyebilirsiniz. Size verilen sorumlulukların ardında yatan sebebi öğrendiğinizde ise kendinizle gurur duymanız için çok nedeniniz olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Kendinizi rahatlamış hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi yoluna koydunuz. Bir yaşlı büyüğünüzün de sevindirici sağlık haberlerini aldınız. Bu yüzden kendi isteklerinize zaman ayıracak çeşitli sportif faaliyetlere katılacaksınız. Arkadaşlarınızla bir iletişim sorunu yaşayacaksınız ama kısa sürede her şey yoluna girecek. Akşama arkadaşlarınızın size bir sürprizi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Dostlarınıza verdiğiniz önemi partnerinize de verirseniz kendisini yalnız hissetmeyecektir. Ona ilginiz azalırsa sizden kısa sürede sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Bilgi ve araştırma arzunuz bu dönemlerde o kadar yoğunlaştı ki , çevrenizde gelişen önemli olayları bile görmüyorsunuz. Yoğunlaşan derin hislerinize karşılık verecek kişiyi halen bulmuş değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Sizi huzursuz eden şartlar önemini korumalı. Zira borç alacak konuları yanında ortaklaşa konuların maddi yönü sizi ilgilendirecek. Ortağın para durumu size yeni sorumluluklar getirebilir. Aynı zamanda eskiden gelen ödemeler karşısında tedbirli olmanızda yarar var. Bazı fedakarlıklar hayatınıza akarken, yakın ilişkilerin daha esnek ve toleranslı yaşanabileceği bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
İşyerinizde, amir konumundaki kişiler ve diğer iş arkadaşlarınız ile olan olumlu ilişkileriniz sayesinde kısa zamanda iyi bir konuma gelmeyi başardınız. Geldiğiniz konumu korumak için bu şekilde davranmaya devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Bugün maddi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda çeşitli kimselerle görüşebilir,yakınlarınızın desteğini isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yardım tekliflerine açık olun. Bugünlerde daha fazla soğukkanlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed