Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sizden bir konuda akıl isteyen bir dostunuza pratik çözümler önermeniz, size minnet duymasına neden olacak. Sabah saatlerinde yaşayacağınız durgunluk, ilerleyen saatlerde yerini yoğun bir enerjiye bırakabilir. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Yakınlarınıza karşı ilgili tavırlarınız onları mutlu edecek. İş hayatınızda zorlu bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bulunduğunuz yeri konforlu bir hale getirmek, pozitif enerjinizi insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteğiniz artacak. Bir yolculuk sonrası oluşacak güzel gelişmeler günün aktiviteleri arasında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İkili ilişkiler ve ortaklıklar açısından karışık bir gün olabilir. Özellikle ortaklıklarınızda dikkatli olmanız gereken koşullar var. Bu alanda beklentilerinizi akılcı bir düzeyde tutmalısınız. Ortaklıklarda yenilenme aradığınız bu dönem ilerleme elde etmekte zorlanabilirsiniz. Yanılgılardan uzak durmanızda yarar var. İlişkilerin getirdiği hassasiyetler yıpratıcı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bu aralar fazla düzenli çalışamadığınızı düşünüyorsunuz, ama herkes sizden fazlasıyla memnun. İş yaşamınız tek kelimeyle harika. Siz işinizi seviyorsunuz, işinizdekiler de sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda günün ilk yarısında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı bazı düşünceler geliştrebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Çok özel bir konuyla ilgili size dönük düşüncelerin değişmesi, sizin konuya bakışınızda bazı değişiklikler göstermenize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed