Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olacak. Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Hayallerinizin gerçeğedönüştüğü gündesiniz. Aşkitirafları sizi hoşnut ediyor. Uzunsüre kapattığınız kalbinizi bugünnihayet açacağınız biri olacak.Yeni ilişkinizde çok fazla mağrurgörünmemeye özen gösterin.İŞ: Yakın bir dostunuz size iş konusunda büyükdestek yaparak aradığınız konumu sağlayacak.Şans artık kapınızda sayılır. Bundan sonrasını sizdevam ettirmelisiniz. İş ilişkilerinizi ciddiye alın.SAĞLIK: Kendinizi dış dünyaya kapatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı da köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradeye sahipsiniz. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle aranızı düzeltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kafa karışıklığı ve pek çok endişe hayatınızı etkilemekte. Aile içi yaşanan zorluklar size engeller çıkarabilir. Özellikle geçmişten kaynaklanan bazı korkular sizi kısıtlayacaktır. Başkaları için fedakarlık yapmanız gereken konular öne çıkarken, iç sesinizi dinlemenizde yarar var. Yarın pek çok konuda yenilikler yapmak üzere harekete geçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yerinizde patronvari tavırlar içine gireceksiniz. Bu tavır, kendinize yakıştırdığınız yeni imajla ilgili. Projeleriniz gerçekçi ve akıllıca olursa insanlar sizi ciddiye almaya hazırlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bir zaman önce yaptığınız harcamanın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak birileri de yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugünlerde bir konudaki ilgisizliğinizle ilgili eleştiri alabilirsiniz. Tepki vermeden önce düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed