Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Ortak fikirleriniz doğrultusunda yeni girişimlerde bulunmanız mümkündür. Zekanızdan yararlanabileceğiniz bu görevleri başarıyla yerine getirirken, eğlenebilirsiniz de... Çeşitli kazançlar söz konusu olabilecektir. Bu arada düşünceleriniz de faaliyetlerine devam edebilir. İlginç fikir ve önerilerle ortaya çıkabilirsiniz. Sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Bugün yaptığınız bazı planlarınızda aksamalar olabilir. Bugün bazı karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz, değerlendirebildiğiniz takdirde çok kazançlı çıkacaksınız. Amirleriniz yakında sizden çok önemli bir görevi yerine getirmenizi isteyebilir fakat siz buna pek hazır olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Öz yöneticiniz Güneş ama çekilen Lara Yıldıznağme kartınızda Ay'la yüzleştiniz. Bugün içiniz ferah, gönlünüz zengin. Bu ayın huzur ayı olacağından hiç kuşkunuz olmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Bugün pozitif bir ruh hali içindesiniz. Çevrenizdeki insanların sorunlarına karşı hassas olmanız sebebiyle yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız seyahatte önemli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Bugün mülkler ve ailevi konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Özellikle ailenizde eskiden beri bulunan bazı mülklerle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkabilir. Oldukça şaşırabilirsiniz. Bu yeni durumlar sizi duygusal açıdan pek memnun etmeyebilir. Ancak bu noktada kendinize zaman tanımalısınız. Olayları büyütmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç gün içinde umutlarınız artabilir. Mesleki yeterliliğinizi başka bir yerde kullanma düşünceniz, bu kaygılar içinde daha da gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Sevgi ihtiyacınızın arttığı bu dönemde yoğunlaşan duygularınızdan dolayı karamsarlığa kapılıp, kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmayın. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin verebilirseniz ve ani kararlar almazsanız bu gün sizin için iyi olacak. Aceleci tutum içine girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Özel hayatınıza özen göstermeniz harcamalarınızı çoğalttı ve önümüzdeki günlerde bu yüzden sıkıntıya düşebilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız parasal konularda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Haklı olarak tek başınıza veremediğiniz bir kararda, yeni bir danışan bulmanız gerekiyor. İyi niyetle, ama yanlış yönlendiriliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed