Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Maddi konulara yaratıcı yaklaşmalısınız. Kendinizin olduğu kadar sevdiğiniz kişilerin de onay vereceği değişiklikler yapmanız gerekiyor. Sınırlarınızı bilmeniz başarı oranını arttırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (1 Ağustos 2014)
Bu günlerde son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstereceksiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranacaksınız. Yakında biraz burukça bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız çıkışlarınız oluyor. Kimi durumlarda zamanlamada ve ortam belirlemede eksiklikler gösterebiliyorsunuz. Bu, size birtakım engeller çıkartabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Ağustos 2014)
İş hayatınızda başarılı olabilmeniz için doğa size iltimas geçmiş gibi. Bu başarının tadını çıkartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Daha önce bir duygu, düşüncenizi açıkça ifade ettiğiniz için canın ızın yanmış olabilir. Ancak bu durum tamamen her şeyi kendine sakla mesajı vermiyor aslında. Doğru yer ve doğru zaman ikilisi ile birlikte hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
İyimser ve hareketli bir gününüzdesiniz. Ticari alanlarda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak işlerinizi hallederken diplomatik davranmaya özen göstermelisiniz. Eğitime dair uğraşlarınızda ilerleme kaydediyorsunuz. Yakın çevrenizle ilgilenmenizi gerektiren durumlar olabilir. Tartışmalarda arabuluculuk yapmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (1 Ağustos 2014)
Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız, ama bunun genel bir sıkıntının parçası olduğunu bazen gözden kaçırabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Partnerinize olan özleminizi az da olsa hafifletmek için kalabalıklara karışın. Eski dostları ziyaret edin. Arkadaşlarınıza zaman ayırmaya çalışın. Oturduğunuz yere yeni taşınan biri sizi çok etkiliyor olabilir. Ona açılmanın tam zamanı. Yıldızlar sizin şarkınızı söylüyor ve size şans veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (1 Ağustos 2014)
Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş, yavaş düze çıkıyor. Yakında onunla daha yüklü miktarda para işleriniz olabilir. Aile içindeki müsriflik sizi düşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (1 Ağustos 2014)
Küçük sağlık şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz. Bu konudaki ihmalkarlığınız, diğer konulardaki titizliğinizle çelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142020 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed