Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Bazı plan, program veya düzenlemeleri kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre tekrar şekillendirebilirsiniz. Gerekli değişiklikleri yaparken keyifli vakit geçirebilirsiniz ve elde ettiğiniz sonuçlar sizi tatmin edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik seçeneklerle yüz yüze gelebilirsiniz. Bir konuyla ilgili bir kararsızlık yaşamanız söz konusu, temkinli davranmak isteyecek, yakınlarınıza danışacaksınız. Akşam üzeri bir görüşme yapacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Bu görüşmede birçok konuda fikriniz değişebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Her konuya şüpheciyaklaşıyorsunuz. Ancak ikiliilişkilerde aldatılmayameyilli bir dönem sizin için.İşinizde risk alacaksınız.Kaybeden olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Sevdiğiniz kişinin önemsiz bir hatasını gereksiz yere büyütüyorsunuz. Eğer yalnızsanız yarım kalmış bir aşk hikâyesine kaldığınız yerden devam etmeniz söz konusu. Çalışma arkadaşlarından biriyle soğuk savaş biçiminde uzattığınız çekişme veriminizi düşürüyor. Sağlık durumunuz çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Size hevesli ve coşkulu zamanlar getiren etkilerle ilerlemektesiniz. Keyifli tatiller yapabileceğiniz gibi, kendinizi hayatın güzel yanlarına kaptıracaksınız. Duygusal ilişkilerinizi yoğun ve daha özgür yaşamak için sebepler bulabilirsiniz. Yaratıcı konuların getirdiği yenilenmelere de oldukça yakınsınız. Bu konuda son derece akıcı fırsatlar bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ekim 2015)
İş hayatındaki yoğunluk size göre değil. Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve maddi kazançlarınızı arttırmak için düşünceler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ekim 2015)
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Duygusal konularda şanslı bir gündesiniz ve bu yönde girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143905 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed