Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Kendinizin ve diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Yardımlarınız, öneri, fikir ve tavsiyeleriniz ailenizin, arkadaşlarınızın veya yakın çevrenizdeki kişilerin takdirini kazanmanızı sağlayabilir. Bazı şeyleri farklı şekilde ele almanız veya planlarda yapacağınız değişiklikler daha net planlar yapmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar yavaş hareket edebiliriz veya ne yöne gideceğimize karar vermekte zorlanabiliriz. Kararsızlıklar ya da isteksizlik ön planda olabilir. Öğle saatlerinden itibaren ise, aktif ve enerjik bir gün de olacağız. Gün içerisinde ekip çalışmaları veya grup aktiviteleri yerine yalnız başımıza hareket etmeyi seçmemiz daha faydalı olabilir. Dün uzun uzun yazdığımız özel ilişkilerimizi veya önemli işlerimizi veya görüşmelerimizi destekleyen etkiler de devam ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Geçen günlerde yaptığınız bir görüşme bütün hayatınızı etkileyebilir. Şu sıralar yıldınız parlak. Bunu avantajlarını görmelisiniz. İki eski arkadaşınızla biraya gelebilirsiniz. Onların görüşleri sizi yönlendirebilir. Ama siz yüreğinizdeki ateşe uymakta serbestsiniz. Kararlarınızı alırken hislerinize güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Kartınız Adam... Bugün ilginç gelişmeler içinde olabilirsiniz. Hayret duygunuz yüzünüze de yansıyacak. Farklı istekleriniz olduğu halde yeni arayışlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Sosyal odaklı olacağınız bir gün geçirme ye niyet edebilirsiniz. Ailenizden birileri kiminle görüşeceğinize ve ne plan yapacağınıza haddinden fazla karışıyorsa ikna etme yoluna gidin. Duymazdan gelmek kriz yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
İlişkilerde yeni paylaşımlar, eşin beklentileri ile yakından ilgilenme gereği duyacaksınız. Aynı zamanda sosyal açıdan sizi canlı tutan yakın arkadaşlıklar öne çıkabilir. Beklemede olan önerileri değerlendirme yolunu seçmelisiniz. Sizin daha fazla sorumluluk almanız gereken bu dönem iş hayatı aktif geçiyor. Daha fazla hizmet teması, işbirliği yapılması gereken konular olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2016)
İş yerinizdeki olumsuz hareketlilik, olumsuzluk anlamında bir esas teşkil etmiyor. Gözünüzü korkutan sorunlar kalıcı değil. İş yaşamınızda gelecek planlarınızı etkileyebilecek gelişmeler, iş ortamınız dışındaki bağlantılardan gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Eski bir borcunuz gündeme gelecek ve siz bunu ödeyip kurtulacaksınız. Para ile sıkıntılı bir ilişkiniz ama bu değişecek. Yakın zamanda büyük bir miras ya da ödül almanız söz konusu. Yine de harcamlarınıza dikkat edin. Hesabı elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144109 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed