Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Değişiklik yapmaktan çekinmeyin, ama maddi sınırlarınızı da aşmamanız gerekiyor. Olabileceğinizin en iyi halle tüm zamanınızı ve enerjinizi sunmanız imajınızı güçlendirmenize ve evde de takdir gören kişi olmanıza yardım edebilir. Uyum sağlama yeteneğiniz ilerlemenizi kolaylaştıracak.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Temmuz 2014)
Her gördüğünüzde içinizi aydınlatan biri, bu günlerde zihninizi çok meşgul ediyor. Ama içinizi aydınlattığı kadar da, bir sorun olarak dolanıyor beyninizde. Birkaç güne kalmadan, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendiren bir haber alacaksınız. Bu haber üçlü, anlaşılmayan bir ilişki içinde olduğunuzu düşündürecek etrafınızdaki insanlara.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Duygusal açıdan karmaşalar içersinde geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizle tartışma içerisinde olabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Hiçbir kötü niyet barındırmayan hareketlerin bile tepki çekebileceği etkiler altındasınız. Laf anlatmak yerine kendinizi mümkün olduğunca serbest bırakmaya çalışın bugün. Kendi kendinize kalmak çok daha iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Gün içinde uzun zamandır görmediğiniz kişilerle karşılaşabilir veya onlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Bu yeni durumlar sizde bir duygusal karmaşa yaratabilir. Kendinizi bırakmanın zamanı değil. Derin düşünme ve kabullenme temaları öne çıkabilir. Size yük olan duygulardan kurtulmak için bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Temmuz 2014)
İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra nihayet huzur var. Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi sıyırdınız. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenize, değerinizin anlaşılmasına neden oldu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Temmuz 2014)
İnsanlardan gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz var. Bu gizlilik, çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir. Bu konuda açık olmanızda ne sakınca var, onu siz de bilmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Temmuz 2014)
Yeni tanıştığınız ilişkilerde kendinizi anlatamıyorsunuz. Nedense insanların erdemlerinizi görmesi için hayli zaman geçmesi gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141964 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed