Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Gerçekten ne yaptığınızın farkında olduğunuz izlenimi vermeniz, üzerinde yoğunlaştığınız işlerde başarı elde etmenizin ilk adımı olabilir. Şov zamanı!
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Bugünlerde her şeye karşı genel bir hoşnutsuzluğunuz var. Esasında bunun gözle görülür, maddi bir temeli yok. Bugünlerde canınız biraz bunalım istiyor gibi nedense. Hızla yok olup giden yaz mevsiminin sizde olumsuz etkileri oluyor. Sonbaharın eşsiz güzellikleri içinde mutluluğun sırrını keşfedebilirsiniz. Biraz iyimserliğe ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Bugün ihtiraslı ve bir o kadar da kırılgan görünüyorsunuz. Ve bu durum bazı insanların üzerinde negatif etki yaratacak. Duygusal olarak son derece yoğunsunuz. Doğruyu düşünüp, kırdığınız gönülleri almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Paranızı çoğaltmak isteğiyle mevcudunuzu korumak ihtiyacı arasında bocalayabilirsiniz. Gelen giden belli olunca var olan ihtiyaçlar karşılanıyor. Ancak risk almış örnekler aklınızı çeliyor. Bunun için uygun bir dönem değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Kişisel konularınıza yönelmektesiniz. Özellikle para durumunuz ve bütçenizle ilgili yeni planlar yapacaksınız. Hızlı kararlar alacağınız bu günlerde yeni kazançlar bulmanız kolaylaşmakta. Ödemelerinizi yoluna koymanız, iş hayatının getirdiği sorumluluklar öne çıkacak. Yurt dışı bağlantılı konularda beklediğiniz gelişmeler hayata geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2015)
İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Bir alacağınız epeyce gecikti. Bu yüzden o parayı da ilave edip almayı düşündüğünüz şeyi bugünlerde alamayacaksınız. Yakında işyerinizin size bir sürprizi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2015)
Biri size ısrarla yakınlık gösteriyor. Bu yakınlığa sevinmeden önce biraz beklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde bunun bir çıkar yakınlaşması olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143264 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed