Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Alacağınız ödül ve takdirler üç gün içerisinde çalışmalarınızın boşa gitmediğini anlamanızı sağlayabilir. Sağılığınızı veya ticari konuları ilgilendiren başlıklar aniden kendi kendine düzelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Burcunuzdaki gezegenlerin hafta başındaki dizilimi özellikle ikinci onlukta doğmuş olan Boğa burcu elemanlarının yaşamlarında önemli bir başlangıç noktası olabilir. Zaten güçlü olan toprakla ilgilenme ve yatırım yapma eğilimleriniz iyice artabilir. Pek çok Boğa burcu yeni ayın da etkisiyle yaşamlarında fiziksel ve ruhsal anlamda yeni başlangıçlar yapma isteğinde olabilir ve bunun için girişimde bulunabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Aklınızı imajınıza takmış durumdasınız. Sürekli bir alışveriş ve değişim halindesiniz. Bu size iyi gelecek. Keyfinizi kaçırmak isteyenleri dinlemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugün içiniz kıpır kıpır. Neredeyse herkese mavi boncuk dağıtacaksınız. Spora biraz daha fazla zaman ayırın. Son günlerde yaşadığınız ekonomik kayıplar yerini kazanca bırakıyor. Sağlığınız gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugün anlaşmalar ve dengelere dair konular gündeminizi meşgul edebilir. Davranışlarınızın yaratacağı tepkileri iyi tartmalısınız. Öte yandan rakiplere dair konularda gelişmeler yaşanabilir. İşe dair sorumluluklarınızı aksatmamaya özen gösterin. Hukuki işlerinizde hakim veya bilirkişi gibi uzman ve olgun yaştaki kişilerle zorluklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2014)
İletişime önem verebileceğiniz hareketli bir gün. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi artırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz kimselerle iş için yeni fikirler üretebilirsiniz. Fikir ayrılıklarından doğacak sorunlara hazırlıklı olmanız gerekiyor. Esnek davranma sorumluluğu size kalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgilenme isteğinde olmanız muhtemel. Yeni yatırımlar veya harcamalar için harekete geçeceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Sağlığınız ya da işinizle ilgili konular çok daha fazla gündeminize gelebilir. Öğle saatlerinde detaylara dikkat. İş ortamındaki davranışları dengeleyebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142954 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed