Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2015)
Kar etmenizi, ilerlemenizi veya yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak, tam istediğiniz türden fırsatlar yüzünü göstermeye başlıyor. Bu seferkiler diğerlerinden farklı ve kafa karıştırıcı değil ve tam sizin istediğiniz gibi. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Pluton arasında oluşan olumlu açı, ikili ilişkilerimizde tutkuyu ön plana çıkartabilir. Önümüzdeki beş gün için, sevgi temalı ilişkiler açısından oldukça kuvvetli etkiler altındayız. Sadece kıskançlık veya gereğinden fazla sahiplenme türünde ufak tefek pürüzlere dikkat etmekte fayda var derim Niobe’ce!. Bugün öğle saatlerinde ilişkilerde elektirkli bir ortam oluşabilir, ancak geçici zira akşamüstüne doğru yenileyici ve küçük sürprizler niteliğinde gelişmeler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mart 2015)
Sorunlarınızı oturarak çözemeyeceğinizi biliyorsunuz. İçinize kapanıp oturmak yerine size sunulan çeşitli önerileri denemeniz gerekiyor. İsteklerinizi gerçekleştirecek enerjiye sahipsiniz. Ancak kendinizi daha rahat ifade edecek öz güvene sahip olmalısınız. Arkadaşlarınızdan bir kısmı yüzünüze gülüp arkanızdan kuyunuzu kazıyor. Onları defterinizden silmenin zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2015)
Partnerinizin sizi anlamadığından yakınıyorsunuz ancak siz de onu anlamayı denemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2015)
Çok fazla konuşmanın gelip geçtiği ancak özünde vakit öldürmekten başka işe yaramayan sosyal organizasyonlardan uzak durmaya çalışın bugün. Sportif faaliyetler sırasında da kendinize zarar verecek durumlardan sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2015)
Yeni ilgiler ve farklı bakış açıları karşısında kayıtsız kalmayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz yabancılarla ilgili konular artık sizin lehinize görünüyor. Akademik alanda aradığınız başarı hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Düşünce ve inanç sisteminizi tamamen değiştirecek kişilerle bir araya gelmeniz söz konusu. Uzaklardan alacağınız çok keyifli haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mart 2015)
Hatanızla henüz ilgilenen yoksa da ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olabileceksiniz. Çok dikkatli olmalı, ısrarla sürdürdüğünüz bir hatadan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2015)
Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içinde görünüyorsunuz. İş hayatında uzun zamandan beri yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yerinden kıpırdayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mart 2015)
Bugünlerde daha sıkı para politikaları yararlı olabilir. Yeni harcamaların kaçınılmazlığı, yeni bütçe hesaplarını gerektirecek. Yakın bir gelecekte sorumluluklarınızın bir kısmından kurtulma olasılığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mart 2015)
Özel bir konuda gözden kaçırdığınız bazı gerçekler var. Daha mantıklı hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143504 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed