Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Nisan 2014)
Size bazı teklifler getiren kişiler olabilir. İçine çekildiğiniz gruplar veya bazı sosyal aktiviteler bu amaçla planlanmış eylemler olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Nisan 2014)
Sizi iyi tanıyan biri bugün sizi üzerek sizden istediği şeyi kopartacak. Bunu hissettiğiniz halde göz yumacaksınız. Başka bir konuda aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekecek. Sizinle aynı şeyi düşünmeyenler size karşı çıkacaklar. Bazı sağlık şikayetlerinizin önemsiz olduğunu yakında öğreneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Nisan 2014)
AŞK: Aşk hayatınız oldukça güçlüve hareketli. Bu görüntününtemelinde sizlerin pozitifdüşünceleri ve ateşli aşkınız var.Sevdiğiniz kişiye dikkat edin sizeüstünlük taslamaya çalışmasın.İŞ: İşinizle ilgili bir takımtehlikeler yaratmaya başladınız. Risk almayıseviyorsunuz ama yatırımlarınızı şans oyunlarınakaptırabilirsiniz. Bu sizler için en büyük tehlike.Sıkıntılarınızı daha fazla körüklemeyin.SAĞLIK: İdrar yollarınızda yanmalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Nisan 2014)
Dua, meditasyon gibi ruhsal yönünüzü besleyeceğiniz şeylerden özellikle de bu zamanı diğer insanlarla birlikte paylaşmışsanız hem keyif hem de verim alabileceğiniz bir gün. Finansal konularda da enerjiniz oldukça yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Nisan 2014)
Bugün kendi içinize kapanma eğilimindesiniz. Kendi iç sesinizi dinleme ve dönüşüm konularına odaklı olabilirsiniz. Ancak gün içindeki bazı ani gelişmeler istemeseniz de sizi para konularıyla ilgilenmek zorunda bırakabilir. Finansal konularda yaratıcı çözümler geliştirebilirsiniz. Yalnız bankalarla olan görüşmelerinizde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Nisan 2014)
Bugün duyacağınız bir şeye inanmakta zorlanacaksınız. İşyerinizde yeni düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Bunları düşünüyor ama çalışma arkadaşlarınız bunun gerekli olmadığını düşünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Nisan 2014)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Nisan 2014)
Beklediğiniz bir para bugün elinize geçecek. Sınırlı dikkatli harcamanıza rağmen ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Masraflarınızı azaltmak için çareler arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Nisan 2014)
İş dışında bir konuda bir toplantıda büyük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bunu bilerek hazırlıklı gitmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140734 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed