Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Belli nedenler üzerine düşünürken herkesi içine alacak şekilde düşünmenizde fayda var. Bazı yerleri veya kişileri ziyaret edebilir, çeşitli aktivite veya davetlere katılabilir ya da seyahat planları ve alışverişler yapabilirsiniz. Evdeki bazı duygusal durumların sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Sabah saatleri bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Güne keyifsiz bir başlangıç yapacaksınız ancak akşam saatlerinden sonra keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olabilir. Çevrenizdeki insanları ikna etmek zorunda kalabilirsiniz ve gelişmeler keyfinizi kaçırabilir. Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Muhabbet etmeyi seven sizler için de oldukça hoş bir gün olacak. İş ve aşk hayatınızda sıkıntı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Koşulların uygun olduğu iş alanlarında tercihinizi iyi yapmalısınız. Faaliyetleriniz bulunduğunuz ortama göre biraz ileri derecede olabilir. Bu da size avantaj sağlayacaktır. Sevdiğinizle ilişkiniz alarm veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Her açıdan hareketli ve canlı günler içindesiniz. Yakın arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar yenilenmelere işaret ediyor. Size yeni deneyimler bu yöndeki ilişkiler yolu iler gelebilir. Ancak bir yandan da ortaklıklar üzerinizde baskı kurmakta. Esnek olmanız halinde uzlaşı sağlanacaktır. Sabit fikirli yanlarınız ilişkileri zorlayabilir. Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Para ve şöhrete olan hırsınız iş hayatınızda ulaşmak istediğiniz noktayı engelleyebilir. Biraz daha sakin ve sistematik adımlarla ilerlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Eskiden tanıdığınız kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işlerinizle ilgili biraz endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Ciddi bir parasal karmaşaya girdiniz ve harcamalarınızı ayarlayamıyorsunuz. Buna bir düzen vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Bugün gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayacaktır. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımların kalıcı olmasına özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143090 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed