Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Aşırı özgüveniniz yanlış anlaşılabilir. Bırakın değerinizi anlayan taraf karşı taraf olsun. İş hayatınız veya üzerinde yoğunlaştığınız işler açısından olumlu iki gün. Yetişmeniz gereken çok sayıda iş ve üstesinden gelinmesi lüzumu olan çok sayıda sorumluluğunuz olabilir. Bu durum sizi biraz zorlayacaktır. Zira psikolojik açıdan daha geniş ve başı boş hareket etme ihtiyacında olabilirsiniz. 3 Haziran civarında, yanıltıcı olaylara ve parasal konularda dikkatli olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya çocuklarınızı ilgilendiren başlıklarda yorucu etkiler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Yurtdışındaki bir arkadaşınızdan uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeyleri, onun bir niyetsizlik içine girdiği kuşkusuyla iptal etmeyi düşüneceksiniz. Bir sağlık durumuyla ilgili çevrenizde duyulan endişeler, bir uzmana danışılmadan ortadan kalkmayacak. Haftanın sonuna doğru bu konuda bir rahatlama görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Yapmak istediklerinizi erteliyorsunuz. Erteleme yerine yapacaklarınızı iyice gözden geçirerek çevrenize ve iş yaşamınıza sürpriz hazırlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Maddi kayıplarınızın had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlardaki dengesiz ve değişken tutumunuz zararınızın artmasına sebep oluyor. Sevdiğiniz kişi sorunlarını sizinle paylaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
İş ve detaylara ait konuları ciddiye almanız gerekiyor. Bu hafta sıkı çalışmanız gereken iş ortamındaki şartlar oldukça yıpratıcı olmaya devam ediyor. En azından kısa vadede tamamlanması zorunlu işlerinizi sonuçlandırmanız gerek. Hizmet etmeniz gereken yeni konularda ise yapıcı olmalı, zamanınızı verimli kullanmalısınız. Çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla görebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Eforunuzla göz dolduruyor ve başarıyı hak ediyorsunuz. Bugün aşk ve iş yaşamınız umutlarla dolu. İş hayatınızda sizi önemli yerlere getirecek görüşmeler yapılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Sevdiğinizle ilgili duygularınız harekete geçecek. Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. İşinizle ilgili alacağınız bazı gizli bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil. Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Önümüzdeki günlerde para konularında dikkatli davranmanız gerekebilir. İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144229 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed