Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Eylül 2014)
Enerjinizi kendi istemediğiniz alanlara harcamak zorunda değilsiniz. Dolayısıyla, nasıl hissettiğinizi gözden geçirip buna göre hareket etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Eylül 2014)
Üzerinizdeki miskinliği atmanın tek yolu kendinizi spora ya da çalışmaya zorlamak. Bu şekilde giderseniz yakında sağlık problemleriyle de karşılaşabilirsiniz. Bir anlaşmazlık yaşadığınız arkadaşınızla aranızı düzeltmek istiyorsunuz. O kişi de bu planlar içinde. Bakalım kim önce davranacak? Elinizdeki parayı çarçur etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Eylül 2014)
Kartınız Ölüm... Samimi birdostunuz sizlere sırrını açıklayabilir.Geçmiş günlerde yaşadığınızolumsuzluklar devrini kapatarak yenibir sayfa açmaya eğilimlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Eylül 2014)
Çok istediğiniz bir şeye sahip olmak için müsrifçe denilebilecek paralar harcama riskiniz var bugün. Yatırım konularında da pembe gözlükleriniz iş başında. Çok kar getirir diye düşündüğünüz bir yatırım aracı fos çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Eylül 2014)
Parasal birikimlerinize dair hareketlilik gözüküyor. Kişisel yatırımlarınıza dair girişimlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Yeni girişimlerde bulunmak için acele etmeyin. Fikirlerinizin olgunlaşması için kendinize zaman tanımalısınız. Alım satım işlerinize dair maddi kazançlarınız olabilir. Ancak destek arayışınızı ertelemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Eylül 2014)
Sürekli işten konuşmanız ailenizin hoşuna gitmiyor ama siz kendinizi işle ilgili düşüncelerden alamıyorsunuz. İşlerinizde endişe edilecek hiçbir şey yok. Bu sadece sizin kuruntunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Eylül 2014)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Eylül 2014)
Beklenmedik bir para sizin önemli bir ihtiyacınızı karşılayabilir. Ne zamandır almak isteyip alamadığınız bir şeyi almaya karar verebilirsiniz. Günlük harcamalarınız dengede.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Eylül 2014)
Anlayışınızın biraz düşük olacağı bir gündesiniz. Size bir derdini açmak isteyen bir kişiye duyarsız davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142562 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed