Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Eylül 2014)
Şanslı günlerinizdesiniz sevgili Aslan’lar ve iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle belli iş görüşmeleri içinde çeşitli şanslar ve fırsatlar barındırıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Eylül 2014)
Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olacaksınız. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek. Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Eylül 2014)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Eylül 2014)
Yeni ay yeni biriyle tanışıp kaynaşmanıza, kardeşlerinizle birlikte bir işe girişmenize, yakın akraba ve komşularınızı ilgilendiren bazı gelişmelere vesile olabilir. Kısa bir yolculuk veya eğitim için de ideal bir başlangıç.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Eylül 2014)
Hareketli ve dopdolu bir gün geçirmeye hazır olun. Bugün yakın çevrenizde değişiklikler gözüküyor. Bu durum ziyaret ve aramalardan yana yoğunluk yaşamanıza sebep olabilir. Ticari alanlarda ise fırsatlarla dolu bir süreç içine gireceksiniz. Zekanız ve iletişim becerileriniz sayesinde rakiplerinize karşı avantaj kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Eylül 2014)
Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek. Dün öğrendiğiniz bir şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Eylül 2014)
Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Eylül 2014)
Birkaç yerden elinize geçecek paralar var. Borçlular vereceklerini kısmen de olsa ödeyecekler. Lükse olan düşkünlüğünüz ile tasarruf zekanızı dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Eylül 2014)
Sizinle ilgili parlak düşünceleri olan birilerinin sürekli gündemindesiniz. Ama bu ilişkilere bir tavır belirlemeniz için, bu kişileri mutlaka keşfetmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142574 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed