Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Yaratıcılık gerektiren veya maddi başlıklı işler ön planda. Yetenek ve özelliklerinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz alanları bulmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugünlerde birtakım şans denemeleriniz, birtakım problemleri getirebilir. İstismara açık konulara eğilimli tarafınızı denetlemeniz yararlı olacak. Son zamanlarda cesaretinizi sınar gibi, fazla elemeden yaptığınız seçimler sizi zora sokabilir. Kendinizi yetersiz bulduğunuz konularda bir denge gibi görüp koruduğunuz ilişkiler size zarar veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Aşk sözleri size hiçbir şey ifade etmiyor. Onunla sıkıntılarınızı m paylaşınki size yardım edebilsin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Çevrenizden itibar sahibi biri bugün sözleriyle ve hareketleriyle sizin yanınızda yer alacak. Çalışma arkadaşlarınızın azmi de bugün takdir edilecek cinsten. Bu hizmetin ödülü ise tatmin edici olacak. Evle ilgili sorumluluklarınız sizi biraz yoracak belki ama gününüze keyif katmayı bileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
İkili ilişkilere ayrı bir önem vermeli, itinalı ve yapıcı olmalısınız. Eşle olan duygusal paylaşımlarınız ise bazı fedakarlıklar getirmekte. Sizin dışınızda gelişecek maddi manevi paylaşımlar bazı belirsizlik taşıyor. Başkalarının paraları ile ilgili sorumluluk almaktan kaçınmalısınız. Devam eden borç alacak konularınızı aşmanız gereken bu süreç dikkatle izlenmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2018)
İşinizle ilgili yeni bir sorumluluk aldınız. Bu görev için seçilmiş olmak her ne kadar hoşunuza gitse de görevinizi tamamlayana kadar heyecanlı saatler geçireceksiniz. Bu her insan için normal olan bir davranış olduğu için hemen paniklenmemelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil. Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Önceden kendinizi kurmadan, önyargısız gideceğiniz görüşme umduğunuzdan çok daha iyi geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed