Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Yakın çevrenizle(kardeş, komşu, kuzen v.b) ilgili konularda veya pazarlama, halkla ilişkiler, medya, satış, bilişim, iletişim veya reklam alanlarında hızlı gelişmeler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Bugün her bakımdan aktif bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde denetim dolayısıyla daha dikkatli ve titiz olmanız gerekecek. Günün ilk saatlerinden itibaren eksik işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Evinizle ilgili bazı maddi sorunları halledeceksiniz. Sevgilinizle iyi giden ilişkiniz bazı sözlerinizin yanlış anlaşılması yüzünden bozuldu. Onunla yeniden bir araya gelmek için yollar arayacaksınız. Sportif faaliyetlere bu aralar önem vermediğiniz için hantallaştığınızı düşüneceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
DUYGUSAL olarak çelişki içinde olabilirsiniz. Olayları olduğu gibi kabul edeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Evde ılımlı bir hava hakim. Bir başınıza kaldığınız zamanın özellikle tadını çıkarın. Zira başkalarıyla iletişim halinde olacağınız işlerde uzlaşmazlıklar olabilir. Bugün trafikteyken her zamankinden daha sakin ve daha dikkatli davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Ailevi konularda sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Bugün aile fertlerinizin gözü üstünüzde olacak. Hem iş hem de beraberlikleriniz konusunda kritik edilebilirsiniz. Hemen öfkeye kapılıp savunmaya geçmeyin. Son dönem aldığınız bazı kararları bir kere daha gözden geçirmek iyi olabilir. Kendinizle biraz baş başa kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
Bugün yorucu ve yoğun zaman zaman da stresli bir iş günü geçireceksiniz. İşinizle ilgili bazı söylentiler ve sorunlar iş yerinizi denetime zorunlu hale getirdi. Böyle durumlarda en önemsiz eksikler bile büyütülür. Siz ne kadar kendinize güvenseniz de karşınızdakileri sizlere aldığı tavrı bilmediğinizden dolayı sıkıntılı anlar geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
Yaşadığınız aşktan veya aileyle ilgili bir konudan dolayı duygusal anlamda düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin içinize kapanmanıza neden olacak ve içinizde arkanıza bakmadan her şeyi bırakıp gitme arzusu yükselecek. Önemsemeniz gereken iş görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Birkaç güne kadar elinize geçecek para ancak normal yaşamınıza yetecek kadar olduğu için istemesiniz de bazı gereksinimlerinizi almak için diğer ayları bekleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed