Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızdan destekleyici ve olumlu geri dönüşler almanızla birlikte kariyer hayatınızı daha da sağlamlaştıracak noktalara çıkabilirsiniz. Yine bu noktada güçlü iletişimler kurabilir, kariyerle ilgili yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler ileride yaşamınızda nefes getirecek çok faydalı bilgiler olabilir. Bu nedenle her zaman öğrenmeye açık olmalı ve iletişim konusunda daha faal olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2018)
Çevrenizdeki insanları bazı davranışınızla bunaltacaksınız. Gün sonunda inatçı yapınız sayesinde kazançlı çıkacaksınız ama yine de kendinize fazla güvenmemelisiniz. Ailevi konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün stres probleminizin farkına varacak ve bir şeyler yamak için karar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Kartınız Başarı... Birçok başarılarınızın olduğu kesin. Ama bugün biraz şımarıyor gibisiniz. Size değer verenleri bir anda silip atmanız hoş karşılanmayacak. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Tutulmayla birlikte mesleki konularınızı ilgilendiren başlangıçlar yapma şansınız olabilir. İş ve yönetici değişimi, başvurular, terfi ya da başka nedenle görev değişikliği ve statü değişimi yaratacak bir yenilik yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Finansal açıdan ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Değişim ve yenilenme gerektiren konular önem kazanıyor. Ortak paralar ve yatırımlara ait konularda yeni projeler gündeme gelebilir. Ancak acele karar vermemeye çalışın. Bugün duygusal yönden sizi kısıtlayan ilişkilerin ağırlığını daha çok hissedebilirsiniz. Soğukkanlılığınızı koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2018)
Girişimci bir arkadaşınız sizi işle alakalı bir konuda cesaretlendirmeye çalışacak. Şu andaki işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var. Koşulları oluşturma çabalarınızda bugünlerde netice alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2018)
Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor. Çözümsüz bazı para tartışmalarınız daha samimi yaklaşımlara bağlı. Bununla ilgili aceleciliklerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2018)
Açmaya kararlı olduğunuz bir kapının arkasında iyi şeyler yok. Bununla ilgili belirtiler var, ama göremiyorsunuz. Daha doğrusu görmek istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144522 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed