Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Genel anlamda zorlu günlerde olsak da, ayın bu son günlerinde(Eylül ayına kadar), maddi anlamda karlı alışverişler veya kazançlar söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Mutlu olduğunuz bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içinde ortak sorunlar, ortak sevinçler yaşıyorsunuz. Hayatın gerçeğini yaşama iddiası içindeyken, garip bir biçimde hayattan kopuk görünüyorsunuz. Yaşam biçiminizin yarattığı kanıksama ve alışkanlık, size rahatlık veriyor. Fakat sonraları kendi yarattığınız bu kanıksama ve alışkanlık, büyük bir yalnızlık olarak karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüz tavırlarınız onların sizden uzak durmalarına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
İş ve kariyer söz konusu olduğunda beklentiniz olan desteği almakta zorlanabilirsiniz. Ortak çalışmalarda daha fazla üreten ve daha fazla ödün veren taraf olmanız gerekebilir. Gocunmadan iletişiminizi sürdürmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Bugün aileye, eskikere veya eve dair konular ağırlık kazanıyor. Aile büyüklerinizle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Paylaşımlarınız artacak. Öte yandan evinizle ve ev yaşantınızla ilgili yorucu bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Temizlik, tadilat veya boya badana gibi günlük yaşantınızı sekteye uğratan işleri halletmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Kendinizi biraz da, sizi değerlendirmesi gerekenlerin gözüyle izleyebilmelisiniz. Yetkililerinizin sizden beklentileri sandığınızın oldukça ötesinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içinde görünüyorsunuz. İş hayatında uzun zamandan beri yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yerinden kıpırdayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Önümüzdeki günler içinde ilginç görüşmeleriniz var. Yatırım konularında yaşadığınız kararsızlıklar, bu konudaki bazı düşüncelerinizi ertelemenize neden olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ağustos 2016)
Bugün son derece yoğun geçerken, dikkatli olursanız birçok probleminize de çözüm bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144308 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed