Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Eylül 2014)
Sevgi temalı ilişkileriniz, aşk hayatınız veya maddi yatırımlarınız açısından yanıltıcı etkilerin söz konusu olabileceği günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Eylül 2014)
İçinize attığınız şeyler patlama noktasına geliyor. Problemlerinizi çözmek için harekete geçmeli, ya da en azından bunları bir yakınınızla paylaşmalısınız. Her insanın zayıflıkları olabilir. Bunları kabul etmediğiniz sürece çözüme gitmektense bunları iyice ciddi bir duruma getirebilirsiniz. Bir grup arkadaşınızın dışarı çıkma önerisini kabul etmek size iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Eylül 2014)
Kartınız Dünya... Bugün kendinizi nasıl ifade edeceğinizi ve hangi kategoride bulunmak istediğinizi değişken ruh halinizle uygulamaya çalışıyorsunuz. Her zaman böyle değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Eylül 2014)
Yakınlarınızla bir araya geleceğiniz, sosyal ortamlara katılma ihtimalinizin arttığı yeni bir döneme giriyorsunuz. Eğitimler, kısa seyahatler, akranlarınızla birlikte yapacağınız planlar artacaktır. Harcamalara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Eylül 2014)
İş ve para konularında yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kararlı olursanız daha başarılı olmanız mümkün gözüküyor. İş ortamınızda becerilerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız. Teknik donanımlara dair harcamalarınız olabilir. Size destek sağlayan kişilerle olan bağlarınızı güçlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Eylül 2014)
Başarıya ulaşmak için her yol mübahtır. Boğalar şu an bu yaklaşım içine girmiş durumdalar. İş ilişkilerinizde açık ve dürüst davranmazsanız ileride canınızı sıkacak başka gelişmelere sebep olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Eylül 2014)
Bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklardan sonra her şey temize çıkacak ve rahatlayacaksınız fakat önce zorluk çekeceksiniz. Sinir gerilimleriniz çok fazla olabilir. İş ilişkilerinde bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Beklenmeyin tavırların neden olduğu incinmeler, birtakım sorgulamalara kadar gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Eylül 2014)
Birkaç yerden elinize geçecek paralar var. Borçlular vereceklerini kısmen de olsa ödeyecekler. Lükse olan düşkünlüğünüz ile tasarruf zekanızı dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Eylül 2014)
Ãœçlü bir arkadaş grubunuzdaki diğer iki kişi sizin bir davranışınızı yadırgamış ve yorumlarda bulunmuş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed