Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bazı ilişkiler, bu sefer geçmişte ilerlediği şekilde ilerlemeyebilir. Şans tanımak isteyeceksiniz. Belli mesafede olduğunuz veya gerçekten mesafeli olan ilişkilerinizde belli belirsiz bir gerilim oluşabilir, sakinliğinizi korumanız gerekiyor. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bugün güne sıkıntılı ve keyifsiz başlayacaksınız. Gün içinde yapmanız gereken işler size çok gelecek. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla daha önce planladığınız bazı aktivitelere katılabilirsiniz. Ailenizden bazı kimseler sizin bazı davranışlarınız konusunda şikayetçi. Bugün de onlardan şikayet duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Partnerinizin size karşı tutumu değişmediği sürece siz mutlu olmayacaksınız. Çünkü siz de kendinizi değiştirmeyecek kadar inatçısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Patron konumunda olan kişilere karşı sağduyulu ve sakin tepkiler vermeye çalışın. Onların gösteremediği toleransa sahip olmalı ve olgunlukla karşılamalısınız. Doğru anlaşılmanızı sağlayacak şekilde bir adım geri çekilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Hayatınıza giren değişiklikler sizi karamsar kılmamalı. Gerek aileye ait sorunlar gerekse, işle ilgili sorumlulukları aşacak adımlar atacaksınız. Ancak üstlerle ilişkilerde daha dengeli ve ölçülü olmak gerekebilir. Bu dönemde kardeşler ve yakın çevre ile ilgili konular da gündeme geliyor. İletişim ve eğitim çalışmalarınız oldukça hareketli geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2014)
İşyerinizde temizliğinize önem vermeniz işarkadaşlarınızı rahatsız ediyor olabilir. Titizliğinizi kendinize saklayın. Aksi takdirde iş arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Şu sıralar biraz fazla cimrisiniz. Yakınlarınız bu durumu takmıyormuş gibi gözükselerde bu durumdan fazlasıyla rahatsız oluyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Çevrenizde sizden nefret eden çok düşmanınız var. Yakında harekete geçmek isteyebilirler. Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143091 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed