Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Bazı anlaşmaların, evrakların, ortak kaynak kullanımı gerektiren (miras, kredi, nafaka, tazminat, vergi, alacak verecek gibi) başlıkların üzerinden geçmeniz gereken günlerdesiniz. Artık sizin faydanıza olmadığını düşündüğünüz anlaşmaları sonlandırmayı seçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Olaylar karşısında en normal davranış biçimini siz gösteriyorsunuz. Heyecana kapılmak yerine sakin bir tavırla çevrenizdeki insanların yatışmasını bekliyorsunuz. Bu akilci davranışlarınızla hedeflediğiniz şeylere ulaşabilirsiniz. Bazı işlerinizi vaktinde gerçekleştirebilmek için biraz daha planlı hareket etmek zorundasınız. Bugün sizden bir yakınınızın duygusal yönden yardımını görmek keyfinizi yerine getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Kartınız Doğum... Anaçlığınızı bugün yine gösteriyorsunuz. Keyfinizi kaçıran kişilerle bile yeniden dostluk kurmayı başardınız. Kimselerle küs kalmak size yaramıyor biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Mesleki anlamda desteklendiğiniz ve size prestijle güç katacak bazı önemli gelişmelere açık olduğunuz günlerdesiniz. Somut sonuçlar elde etmek istediğiniz işlerin başlangıcı için kullanabilirsiniz bugünün gökyüzü enerjisini.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Maddi beklentilerinizde ölçülü ve akılcı olduğunuzda ortaklaşa işlerden verim alabilirsiniz. Yeni desteklerle ve borç alacak temalarınıza yönelik adımlar atacaksınız. Geçmişten gelen bir borç ya da miras meselesi de sizi meşgul edebilir. Korkularınızı ve endişelerinizi olumsuz yönde besleyen her şeyi bırakma eğiliminiz güçleniyor. Rüyalarınızın verdiği mesajları iyi okumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
İş yaşamınızda beklenmedik sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle acelecilik yüzünden hata yapma tehlikeniz olacaktır. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıradışı bazı işlerle ilgilenebilir ve günlük rutin işlerinizi aksatabilirsiniz. Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Bazı gereksiz harcamalar yapmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bugün yine harcama yapmakla yapmamak arasında bocalayabilirsiniz. Hiç almayı düşünmediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Muhtemelen karşılaşacağınız gelişmeleri dikkatli değerlendirmeniz, geleceğinizi de belirleyebilir. Ani kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144224 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed