Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün daha çok kişiliğiniz üzerinde önemli etkiler yapan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca macera sever yapınız ve kendinize olan aşırı güveniniz nedeniyle riskli işlere teşebbüs edebilirsiniz. Olayları geniş bir açıyla değerlendirmeye çalışmalı, ince eleyip sık dokumadan başkalarının başını çektiği organizasyonlara evet dememelisiniz. Bu arada sanatsal uğraşlar ilginizi çekecek. Sosyal etkinliklerle uğraşarak iyi vakit geçireceğiniz gibi, iş hayatınızda olduğundan daha yoğun olacaksınız. Bununla beraber, işlere boş vermek ya da başkalarına devretmek gibi bir tavır içinde olursanız kazançlarınız azalabilir. Bu yüzden işi ve eğlenceyi dengede tutmayı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Kısa zamanda çok yol kat etmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Bugün bu huzur hep sizinle birlikte olacak. Yakın bir dostunuzdan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Bu haber şimdilik sadece onu ilgilendiriyor ama yakın gelecekte sizi de ilgilendirebilir. Bir aile büyüğünüz gereksiz yere sizin için endişe duyuyor, bu endişelerini bugün dile getirebilir. Onu rahatlamasına neden olacak bir konuşma yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün bazı balıklarda parlama ve ani öfke olacak. Özellikle burcunun ilk yarısında doğanlar. Yani 29 Şubat-10 Mart arası doğanlar. Diğer balıkların endişe edilecek bir durumu yok. Sevgilinizle uzun bir yolculuğa çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Sessiz ve sakin ortamlar daha çok verimli kılabilir gününüzü. Dışınızdaki veya hakkınızdaki konuşmalar aklınızı çelmesin. Siz sadece üzerinde çalıştığınız konuya odaklanın. başkalarına cevap yetiştirmeye hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Para ve finansal konularda sizi yoracak bir gün olabilir. Gün içinde banka işleriniz umduğunuzdan daha uzun sürebilir. Ufak tefek bile olsa zaman kaybettiren sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları olduğundan daha büyük hale getirmemeye dikkat etmelisiniz. Bugün aynı zamanda duygusal aınganlıklara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Önümüzdeki günler içinde sizin olumlu anlamda ön plana çıkabileceğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Düzen ve disiplin konularında katı ve ödünsüzsünüz. Zararsız ya da önlenebilir küçük zaaflara biraz daha esnek yaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Uzun bir tatile çıkabilirsiniz ve bu esnada ciddi bir rahatsızlık geçirmeniz söz konusu olabilir. Yolculuğa çıkmadan önce sağlığınızı kontrol ettirmeniz oluşabilecek bazı sağlık sorunlarının gelişimine engel olabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed