Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
Bulunduğunuz iş de, ailede veya çevrede liderlik rolüne soyunmak veya hafif zorlama metoduyla bazı işleri halletmek ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ancak, birkaç gün beklemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (10 Eylül 2013)
Bugün kendinizi duygusal açıdan mutlu hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde ebevynlerinizle aranızda gereksiz bir tartışma çıkabilir. Bu yüzden güne gergin başlayabilirsiniz. Öğleden sonra daha sakin ve huzurlu olacaksınız. Bugün alacağınız bazı haberler sizi mutlu edebilir. Özellikle bir arkadaşınızdan alacağınız güzel haberler sizi oldukça mutlu edecek. Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (10 Eylül 2013)
DUYGUSAL olarak çelişki içinde olabilirsiniz. Olayları olduğu gibi kabul edeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (10 Eylül 2013)
Seyahat, eğitim, bilgi akışı açısından verimli bir gün. Aranıza mesafe girmiş bazı tanıdıklarınızla irtibata geçmeniz, soğuyan ilişkilerinizi canlandırma fırsatı çıkarabilir karşınıza. Bilgi ve tavsi-yeler almak için de çok uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
Yabancılarla bağlantılarınıza odaklanıyor yeni girişimler yapıyorsunuz. Uzaklarla ilgili her konunun önemi kavradığınız bu süreçte kendinizi eğitebileceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yarım kalmış bir eğitim teması da sizi harekete geçirebilir. İşle ilgili iletişim ve haberleşme konuları üzerinde özenle durmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (10 Eylül 2013)
İş yaşantınızda yoğun günler geçiriyorsunuz. İşlerinizi nasıl yetiştireceğinizi bilmiyorsunuz. Bu yüzden sıkıntı yaşıyorsunuz. Son günlerde kafanızda kariyerinizi başka alanlarda değerlendirmek konusunda fikriler oluşuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (10 Eylül 2013)
Sizden beklenmeyecek kadar güvensiz, onaya muhtaç bir tavır geliştiriyorsunuz. Bu onu çok şaşırtıyor. Çalışma yaşamında beraber olduğunuz insanların ikna edilmek için beklemeleri artık sizin de canınızı sıkmaya başladı. En azından bugün bırakın, nasıl istiyorlarsa öyle düşünsünler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (10 Eylül 2013)
Para konularında şanssız bir dönemdesiniz. Yatırımlarınızdan beklediğiniz getirileri sağlayamadınız. Hatta getiri sağlayamadığınız gibi zarar ettiniz. Bugün bu mali sıkıntıyı üzerinizde taşıyacak , beklemeye karar vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (10 Eylül 2013)
Parasal konularda yanlış kararlar alıyorsunuz . Bu yüzden maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Yatırım konularında bilgili insanların fikirlerini almayı denemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142288 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed