Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Ailenizi uzun zamandır ihmal ediyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Çok etkilendiğiniz birinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyorsunuz oysa zamanında ona yaptıklarınızdan sonra sizi aramsı biraz zor fakat yine de umutsuzluk için çok erken bir zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sonuçlarını alamayacağınızyeni kalp ilişkilerine kalkışmanızoldukça yersiz. Hedeflerinizleyaptıklarınız birbirine uyumsağlamıyor. Aşkınıza sahip çıkın.İŞ: Mevki sahibi olup çevrenizdeövüç kaynağı oldunuz. İşlerinizinaksi yönlerini önceden planlayarak sıkıntılarıengelliyorsunuz. İş arkadaşlarınız sizden memnun.SAĞLIK: Hastalıklara karşı kendinizi korumanınyolunu iyi biliyorsunuz. Siz güçlü olmayı sevenbireylersiniz ve sağlığınıza hep özen gösterirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sporla kuracağınız dostluk sizin daha sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlayacaktır. Yaşınıza göre giyinmeye özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar moralinizi bozmasın. Çünkü bu geçici bir durum.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Sizin için önemli konular gündemde. Öncelikle eldeki kaynaklar konusunda çok daha dikkatli olmanız gerekecek. Yanlış kararlar almaya çok yakınsınız. Bir yandan da aileden gelecek destekler devam etmekte. Yerleşimle ilgili yeni adımlar atmak için uygun bir dönem olabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren gelişmeler ve ortaklıklarda bazı sorunlar göze çarpacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal bakımdan bir rahatlama dönemindesiniz. Gelecekte iş kurmayı planlıyorsanız gelirinizin bir bölümüyle yatırımlara yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İnatçı bir tutum takındığınız gelişme, bu tutumunuz sayesinde tehlike olmaktan uzaklaşıyor. Değişik bir tavra zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed