Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
İkili ilişkilerinizde oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pekçok konuda bilirkişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden olacak.. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacaktır. Ailenize ve ev yaşamında birlikte olduğunuz kimselere ise tam tersi davranışlar göstermeniz bu dönemki dengesizliğinizi gösteriyor. Tüm gerginliğinizi ve sinirliliğinizi onlardan çıkarmek isteyebilirsiniz, hatta bunu farkına varmadan yaptığınızı söyleyebiliriz. Sabır sizin için avantaj olacak. Kendi iç sorunlarınuz ikinci plana itilecek. Bu da problemlerin çözümünü geciktirecek. Daha çok çevrenize dönüksünüz. O zaman çıkarlarınızı gözleyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Nedeni belli olmayan bir mutluluk içindesiniz. Bugün mutlu uyanacaksınız ve gün boyu mutluluğunuz devam edecek. Sabah saatlerinde kalabalık bir grupla buluşabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir kutlama olabilir. Bu kutlama direkt sizinle ilgili değil ama siz yeterince tadını çıkaracaksınız. Bir yakınınız uzun zamandır satın almak istediği büyük bir şeyin haberini verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün çeşitli konular karmaşık şekilde karşınıza çıkabilir. Güçlü kişiliğiniz sayesinde birçok sorunu ve olayı mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Ama olayların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
İnsanlarla birlikteyken ortam ne gerektiriyorsa ona uyum sağlamanız lazım. Kendi fikirleriniz kabul edilsin ve sizin gösterdiğiniz yol izlensin diye ısrar etmeye kalkarsanız keyifler kaçabilir. Bunun yerine duygusal anlamda liderlik edin ve huzuru bulmalarına yardımcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Güne hareketli ve kararlı başlıyorsunuz. İletişim ve haberleşme konuları ile gün boyunca ilgilenmeniz gerekecek. Yeni fikirler edineceğiniz zihinsel konular eğitim çalışmaları açısından çok yararlı olabilir. Düşüncelerinizi inandırıcı biçimde ortaya koyarak başkaları ile paylaşabilirsiniz. Yine bu dönem parasal konuların getirdiği kısa yolculuklar yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Koşullarınız sizi değişik ilişkilere zorlayabilir. Yeni iş projeniz sizi kalkındıracağa benziyor. İyi kazancın çalışmaya olduğu kadar, çevre ve şans faktörlerine de bağlı olduğu şeklindeki düşünceniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Oldukça önemli yanlışlarınızı zararsız hatalar gibi görebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed