Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Mevcut bir düzenleme veya planın kendi kendini geliştirmesi için daha fazla araştırma yapılması gerekiyor. Bunun ne anlama geldiğini en iyi anlayabilecek kişi sizsiniz, bu doğrultuda plan yapmanızda fayda var. Bazı haberler alabilirsiniz veya elinize bilgiler geçebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Ne istediğinizi iyi biliyor, istekleriniz mutlaka gerçekleştiriyorsunuz. Hayatınıza giren yeni uğraşları daha da keyifli hale getirme arzunuz, size hareketli, dolu günler yaşatabilir. Yakında bazı umursamazlıklar içine gireceksiniz. Sonuçlar sizi, ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusunda iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Samimi olmadığınız insanlardan yardım istemeniz gerekebilir ancak hiçbir isteğiniz geri çevrilmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Patronla aranızdaki karşılıklı anlayış kıskanılacak cinsten. Sizin ne kadar çok özveri ile temel ihtiyaçlarınızı bile hiçe sayıp kendinizi işe verdiğinizi çoğu zaman görüyor. Bazen unutmuş gibi davranabilir ve siz çabanızı göstermekte zorlanabilirsiniz ama huzur bozmaya değmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Kendinizi ifade etmek ve yaratıcı uğraşlarda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bugün eğlenceye ve güzel olan şeylere son derece açıksınız. Aşkta duygularınızın karşılık görmesi oldukça kuvvetli bir olasılık. Özellikle sevdiklerine açılamayan bekar Balıklar için. Güzel olan şeyler ve çocuklarınızla ilgili uğraşlar için de harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Çözülmez gibi görünen sorunlar bir bir ortadan kalkıyor. Bu konularda çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışmayı bazı yeni projelerle bir ortaklığa dönüştürme niyeti içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Bugünlerde elinizi attığınız her şeyin ters gitmesi sizi gerginleştiriyor. Yaşadığınız aşk hızını yitirmiş ve monotonlaşmış durumda. Üreticiliğiniz durmuş ve ilişkiniz üzerinde baskı yapıyor. Bunun beraberinde gelen maddi sıkıntılar, yaşamınıza negatif boyutlar yüklemiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kolay dost ediniyorsunuz, ama kolay da üzülebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
İşlerinizdeki yoğunluk ve kendi iç dünyanıza yönelik yaşamanız sizi sosyal çevrenizden iyice kopardı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed