Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Belli konulara sabit fikirli yaklaşmanın ya da ısrarcı olmanın faydasını görmeniz zor olabilir. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, çevrenizdeki ya da farklı görüşlerdeki kişilerin fikirlerini de dinlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var ; uzun zamandır görmediğiniz dostunuzla haberleşeceksiniz. Bazı ilişkilerinizde ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz. Bugün önemli bir sınavdan geçebilirsiniz. Bunu ve bundan elde ettiğiniz kazançları doğru gözlemlerle anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
AŞK: Partnerinizle ilgiliproblemlere akılcıyaklaşıyorsunuz. Kendiniziböylece ona kanıtlıyorsunuz.Sevginizden şüphe duymamasıaşk yaşamınızı renklendiriyor.İŞ: İyi bir kariyer sahibi olmakistiyorsanız ilk yapacağınız şey yeni işinizle ilgiliaraştırma yapmak. Çalışmayı seviyorsunuz. Sizezorla hiç kimse bir şey yaptıramaz.SAĞLIK: Bugün, konuşma zorluğu çekebilir veyayavaş konuşma arzusunda olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bir işe kalkışmak istediğinizde bunu güvendiğiniz kişilere danışın. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla ilgilenmeniz onu mutlu edecektir. Aile büyüklerinizin tavsi-yelerini dinleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Duygusal paylaşımlar ve ortak para konuları üzerinde duracaksınız. Sizin dışınızda gelişen her konu dikkat gerektirmekte. Eşle olan para konuları ve ortak harcamalar önem kazanabilir. Eşin duygusal durumu ise ayrı bir problem olarak karşınıza çıkmakta. Aynı zamanda borç alacak konularınızı yeniden tanzim etmeniz gereken şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda yaşanan bir iletişim sorunu, bugünlerde yine sizin sayenizde çözülecek. İnsan ilişkilerindeki içtenliğiniz ve pratik zekanızla bazı ilişki güçlüklerini dengeleyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bugün bir takım gelişmeler olacak ve paraya ihtiyaç duyacaksınız. Bu parayı temin etmek için ailenize başvurabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bu konuda güvenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
İş hayatınızda birinin sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size söylendiği gibi çıkar amaçlı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed