Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Bazı şeylerin(iş, plan, ilişki v.b) tohumlarını atma zamanı geldi! Şu an vakit ayıramamanız durumunda, düşük rekolteli mahsuller söz konusu olabilir. Ya da istediğinizi alamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Güne durgun başladınız. Esasında bunun için epeyce nedeniniz var. Fakat epeydir hep bu nedenlerle birlikte dolaşıyorsunuz. Biliyorsunuz bazıları insanı durağanlaştıracak türden değil. İrili ufaklı bir araya toplanınca felaket oluyorlar. Bir yabancıyla tanışabilirsiniz bugün. Problemlerden arınıp yapın bu tanışmayı. Yaşamınızda önemli biri haline gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Düşüncelerinizi her yerde açıketmemelisiniz. Sizi kıskananinsanların lehine bilgiverebilirsiniz. Ani kararlaralacağız bir gün olacak. Aileniziçinde ortaya çıkabilecek miraskavgalarına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Sabah saatleri sizinle ortak bir işe girişmek ya da ortak bir karara varmak kolay olacak. Ancak ilerleyen saatlerde bir ve bütün olma enerjisi ne yazık ki dağılacak. Agresif kişilerden uzak durun ki sinirleriniz yıpranmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Günlük hayatınız ve planlarınız akıcı biçimde ilerliyor. Kişisel konularınız arasında zihinsel konular öncelik kazanabilir. Yeni şeyler öğrenmek ve somut sonuçlar almak sizi başarıya yakınlaştıracaktır. Düşünceleriniz yenilemek yolu ile eğitim çalışmalarında ilerleme elde edebilirsiniz. Kısa yolculukların getirdiği sorumluluklara karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına bunu yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Geleceğe ait maddi planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir ama bunu yaparken birçok detaya da özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Son günlerde kendinize yeteri kadar özen göstermiyorsunuz. Kendinize zaan ayırmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed