Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Güçlü fikirleriniz veya bazı konularda yapacağınız önemli konuşmalar olabilir. Ancak, bu açıklamaların iyi ve kötü tarafları veya sonuçları olabileceği için konusunda uzman kişilerle veya sizi sakinleştirebilecek birileriyle görüşmeden açıklama yapmamanızda fayda var derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Yeni, yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelmelere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Bu konudaki bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Kartınız Yıkılan Kule... Eğer siz evli iseniz hanede değişimler yapmak istiyorsunuz. Mali sorunlarınız sebebi ile bir türlü arzunuz gerçekleşmiyor. Bekarsanız yeni bir iş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Mesleki konularda atak ve hızlı davranın. İyi bir şey yaptınız veya yeni bir görev aldınız ve bunu yapacağınızı düşünüyorsanız korkmadan dile getirin. İşbirliği gerektiren konularda ilk hamleyi yapmanıza ihtiyaç duyacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
İletişim ve eğitsel konular size yeni fırsatlar getiriyor. Eğitim çalışmalarınıza daha ciddi eğildiğiniz bu günlerde başarı kazanmanız söz konusu. Düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirebilir, yaratıcı etkilerle ilerleyebilirsiniz. Yakınlarla olan ilişkiler adına ise pozitif bir gün. Pek çok konuda onların desteği ile birbirinize yakınlaşmak ve paylaşımlarınızı önemsemekte heveslisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
İşyerinizde diğer insanlara karşı bu sıralar fazlasıyla pasif kalıyorsunuz. Hemen tutumunuzu değiştirmelisiniz ve hakkınızı savunmalısınız. Onların üstünüze çıkmasına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz. Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda kalabilirsiniz. İş değişikliği istiyorsunuz ama size ihtiyacı olan insanları da kırmak istemiyor, bir ikilem yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed