Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Genelde huzurlu bir gün gibi bugün ama genelde filozofik düşünce ve fikirlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Kendinizi fazlasıyla beğeniyorsunuz. İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız, iş hayatınızda sizi sevindirecek bir haber olabilir. Fizik planda henüz birşey gerçekleşmemesine rağmen çok büyük hayaller kurmaya başlayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Umutlarla dolu bir gün geçireceksiniz. Bir aksilik veya olumsuz bir gelişmeyi yaşamayacağınız bu günde sevdiklerinizin dertlerini dinlemeli ve onlara yardımsever bir insan olduğunuzu göstermelisiniz. İşlerinizi bir an önce bitirip uzun bir tatile çıkmalısınız. Gerçekten buna çok ihtiyacınız var, bunu siz de biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Kendinizle çelişiyor fakat sonunda doğruyu buluyorsunuz. İş hayatınızda yükseliş sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Onu çok seviyorsunuz. Tüm olumsuzluklarına rağmen hatalarını dahi görmezden geliyorsunuz. Ancak dostlarınızı eleştirilerine kulak asmadan yaşadığınız bu süreç sizi yıpratabilir. Maddi durumunuz çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Artık yeni ilgi alanları ve yakın çevrede gelişen olaylar içinde bulunuyorsunuz. Çevresel faktörlere karşı daha duyarlı olmakta zorluklar söz konusu. Duygularınızı da ifade etmeniz gereken eğitsel çalışmalar stres yaratabilir. Bilgilerinizi yeniden test ettiğiniz bu günlerde sıkı çalışmanız gerekiyor. Kardeşlerle ilişkileri yeniden düzenleme ihtiyacı duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Yakınınızdaki bazı ilişkileri, elinizden kaçan fırsatlarla ilişkili görmemeniz, ayrı tutmanız sizi yanılgılara götürebilir. Bugünlerde karşılaşacağınız yeni fırsatlarda, yeni bir gözle ilişki değerlendirmeleri yapmanız yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Bugün biraz flört etmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. İş yaşamınızda hırslı ve öfkeli davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa kayıplar olabilir. Onun yerine yeni projelere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Para konularında tutarlı kararlarınızla rahat bir durumdasınız. Fakat yine de harcamalarınızda çok temkinlisiniz. Bugün eviniz için ufak tefek harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Size yakın biri sandığınız kadar iyi niyetli görünmüyor. hayatınızı etkileyebilecek konumda olmasa da dikkate alınmaya değer.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed