Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Geçen günlerde, doğrudan size yönelik bir yakıştırmanın hazımsızlığını hala yaşıyorsunuz. Ama arkadaş çevrenizin, bu yakıştırmanın ne kadarı haksızlık, türünden yorumları işin esas can alıcı yanıydı. Şuna inanmanız gerekiyor ; kendinizden bile gizlediğiniz bir özgüven eksikliğiniz var. Yoksa arkadaşlarınızın zaaflı yorumlarıyla bu kadar yıkılmazdınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün bazı balıklarda parlama ve ani öfke olacak. Özellikle burcunun ilk yarısında doğanlar. Yani 29 Şubat-10 Mart arası doğanlar. Diğer balıkların endişe edilecek bir durumu yok. Sevgilinizle uzun bir yolculuğa çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Eşinizle olan ilişkinizde, her ne kadar şartlar ona tabi olmanızı gerektirse de biraz daha inisiyatif alan ve aktif olan bir rol üstlenmeniz gerekiyor. Bu durum onun da mutlu olmasını ve sorumlulukları paylaşmasını sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ev ortamında sizi meşgul eden pek çok konu öne çıkıyor. Daha esnek ve tutarlı olmanız gereken bu günlerde birden fazla işle ilgilenmeyi başarabilirsiniz. Aile içinde daha fazla iletişimin olacağı, kardeşler ya da yakınlarla ilgili konuların dikkat çekeceği söylenebilir. Yerleşimle ilgili yeni planlarınız olsa bile, bu konuda verilen sözlere dikkat etmekte fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Çalışma hayatınızda oldukça yoğun günler geçirdiniz. Gün geldi uykularınızdan fedakarlık yaptınız ve bu çalışmalarınızın olumlu sonuçlarını yakında alacaksınız. Daha sonra yeni bir devrede yeni çalışmalar sizi bekleyecek. Bu yüzden zihinsel olarak kendinizi işinizden uzaklaştırmamalısınız. İş arkadaşlarınızla fazla senli benli davranışlardan uzak durmanız sizi yalnızlığa itse de kafanız ailenizle o kadar dolu ki bu duruma aldırmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, tümüyle işin türüne bağlı olduğunu düşünüyorsunuz. Bu nedenle para sıkıntınızı kolayca azaltabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Size yakın bir aile bireyiyle bu konuyu konuşmanızda fayda olabilir. Çekingenliği bir kenara bırakmanız gerekiyor. Desteğe ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed