Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Geçmiş bağlardan kurtulmak, geniş vizyonunuzu önemli planlar ve hedefler için kullanmak istiyorsunuz. Günlük rutini bir kenara bırakmak ve evrenin mesajlarına kulak vermek gerektiğini fark edebilirsiniz. Bazı gerçekler veya sırlar açığa çıkabilir. Şifrelerinizi veya gizli kalması gereken şeyleri doğru şekilde saklamalı ya da ortaya çıkan korkularınızla veya endişelerinizle yüzleşmenin farklı yöntemlerini bulmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünyadaki dengesizlikleri ve istikrarsızlıkları daha net görmemizi sağlayacak bu Ay Tutulması, bireysel ihtiyaçlarımızla sosyal gerçeklikler arasında kalmamıza neden olabilir. Politik arenada işleri alt üst edebilecek ve hayatlarımızın yörüngesinde kalıcı değişikliklere neden olabilecek Kova Aslan aksında başlayacak sıralı tutulmaların da ilki niteliğini taşıyor bu tutulma.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Karşılaştığınız güçlüklere küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz. İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. görüşmeyi etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Bazı kişiler sizi üzmüş olabilir ama gönlünüzü almaya hazır durumdalar. Affetmek büyüklüktür.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
İnsan ilişkilerinizdeki duyarlılığınız çevrenizde dikkat çekiyor. Bu yanınızla etkilediğiniz insanlar var. Kendinizi geliştirme anlamında bazı girişimleriniz olabilir. Bununla ilgili araştırmalar içine girebilirsiniz. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Sizi harekete geçiren pek çok konu bulunuyor. Evde sonlandırdığınız işlerin ardından daha dışadönük eylemeler içinde olacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde yaratıcı çalışmalarda, keyif aldığınız konularda akıcılık söz konusu. Sevdiklerinizle bir araya geldiğinizde mutlu olmanız kolaylaşacak. Sizi motive eden yapıcı ilişkiler yeniden gündeme gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Haftasonu gelince kesinlikle iş düşünmek istemiyorsunuz. İşler işyerinde kalsın gibi bir zihniyetiniz var. Bugün gerçekten de iş düşünmenizi gerektirecek herhangi bir gelişme olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Bugün biraz flört etmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. İş yaşamınızda hırslı ve öfkeli davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa kayıplar olabilir. Onun yerine yeni projelere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Bugün bazı harcamalar sizi sıkabilir. Fakat bu harcamalar akıllı yatırımlarınız sayesinde bütçeniz fazla zorlanmayacak. Bugün maddi konularla ilgilenmekten mümkün olduğunca kaçınacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Size haksızlık ettiğini düşünüp bir süredir ilişkiyi soğuttuğunuz yakınınız, olayın pek farkında değil gibi. Onu sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed