Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Kızgınlık hissedebilirsiniz, bu doğrultuda ilişkinizde daha dikkatli olmalısınız. Ama siz bir Balıksınz yani salt bir duygu okyanususunuz. Aşk düşünceleriniz bir hayli yoğun olacaktır, bu yönde ilginç tanışmalar olabilir. Sanat ve güzellik sevgisi besliyorsunuz, kadınlarla ilişkilerinizde yoğunluk gözleniyor ani misafirlere hazırlıklı olun, bunun dışında dinlenmeye fırsatınız olacaktır. Hislerinizin yoğunluğu davranışlarınızda ve yaklaşımlarınızda ince ve nazik olduğunuzu göstermekte.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin, sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı çok fazla. Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin moral durumunuzu fazlaca etkilediğine inanıyorsunuz. Bu konuda biraz da sizin duygusallığınızın etkili olduğunu kabullenmek istemiyor gibi bir direnişiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Kartınız Pişmanlık... Söylediğiniz sözlerden ve görüştüğünüz kişilerden dolayı partnerinizle aranıza giren husumetten pişmanlık duyuyor, değişmek için çabalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Sevdiklerinizin problemleriyle ilgilenmekten strese girdiniz. Bırakın onlar kendi sorunlarına kendileri çözüm bulmaya çalışsın. Aile içindeki gereksiz sürtüşmele son verin. Ara verdiğiniz spora yeniden başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
İş hayatında çok daha fazla şey ortaya koyabilirsiniz. Yenilenmelere açık olduğunuz bu dönem başarı sizinle olabilir. Yaptıklarınızla üstlerin takdirini kazanmanız söz konusu. Yapıcı çalışmalarınız, tamamlanması gereken konuları ele alış biçiminiz iş hayatında ilerlemenizi sağlayabilir. Ancak yeni görevlerin net olarak gündeme gelmesi biraz zaman alacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Daha önce sizi kırmış bir arkadaşınız gönlünüzü alabilir. Sizin ona yanıtınız da olumlu olacak. Birikmiş birkaç işi halledebileceğiniz bir gündesiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Patronunuz sizden yeni bir atak bekliyor. Bu durum sizde huzursuzluk yaratabilir, ama üzerinde çalıştığınız projenizi sonuçlandıracaksınız. Parasal konulardaki endişeleriniz duygularınızda karmaşa yaratabilir. Önümüzdeki günlerde, böbreklerinizle ilgili sorunlar çıkabilir, dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alacaksınız. Göze görünmeyen küçük harcamalarınızın önünü kesmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Kendinizi güçlü hissettiğiniz ama aynı zamanda çatışmalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İleriye yönelik hedeflerinizi gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed