Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Mistik veya spritüel konulara ilgi duyabileceğiniz, romantik ortamların artış gösterebileceği on günlük süreçtesiniz. İçsel yolculuklarınız ve yalnız başınıza kaldığınızda kendinize soracağınız sorular artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Bugün keyifli ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Özellikle öğleden sonra çok keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bir süredir kafanızda sorun yaratan işlerinizi halledebileceğiniz bugün kısa vadeli kararlar alabilir ve bu kararları uygulayabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz yardımı bugünlerde görebilirsiniz. Onlara artık iyice borçlandınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
AŞK: Dönem dönemsinirinizi partnerinizdençıkarmayı alışkanlık halinegetirdiniz. Bugünpartnerinize tersdavranmak ister gibisiniz.PARA: Yatırımlarınızıyaparken kimseye güvenmeyin. Bugünborç vermek size pek kâr getirmeyecek.SAĞLIK: Doktorunuzu dikkatealmıyorsunuz. Damar sorunları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Ne kadar ılımlı olmaya çabalasanız da içinizdeki şiddet ve hırs eğiliminin üzerini örtemeyeceksiniz bugün. Maddi konularda eğer cesaret veren bir fısıltı duyarsanız içinizden gelen o sese kulak verin. Bu kadarı yeter derseniz başka ama gelecek sürpriz paralara da hayır demeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Ay burcunuza geçti ve tüm çekiciliğinizle öne çıkıyorsunuz. Her açıdan yaratıcı olacağınız konularla ilgilenebilir, bu alanda destek göreceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Ancak çalışma hayatınıza ilişkin sorumluluklar nedeni ile daha sıkı bir çalışma ortamı sizi bekliyor. İş ve eğlencenin bir arada olacağı zamanları iyi dengelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
İlişkiniz ve sevgilinizle ilgili düşüneceğiniz, sorgulayacağınız bir dönem. Tabii ki yaşayacağınız ve etkileneceğiniz olayların sonrasında düşünmeye başlayacaksınız. Fakat sorunları fazla büyütmemeye çalışın. Meslek yaşantınızla ilgili olarak hissettiğiniz umutsuzluk ve gerginlik geçici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Size yakın insanlarla geleceğe yönelik yatırım düşünceleri içine gireceksiniz. Planlı davranıyorsunuz. Ama abartılı sağlamcılığınız, kendinizin olduğu kadar yakınlarınızın da özel zevklerini sınırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Mutluluk çok yakınınızda. Kendinizle ilgilenmeye başladığınızda hemen elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed