Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bugün eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin sevecen tavırları sizi moral olarak güçlendirecektir. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır. Burada tanışacağınız karşı cinsten birine beklenmedik bir çekim duyabilirsiniz. Hiç ilgisi olmayan bir yer ve zamanda aniden aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde fırsatı kaçırmamalı ve karşınızdaki kişiyle mutlaka iletişim kurmalısınız. Siz bir bayansanız çevrenizde sizinle ilgilenen bir erkekten aldığınız teklif hakkında kararsızlığa düşebilirsiniz, ne red, ne de kabul edin. Doğru kararı verebilmek için biraz zamana ihtiyacınız var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Karasızlık yaşayacağınız bir gün. Bunda sizin bir suçunuz yok, çünkü çok çeşitli önerilerle karşılaşabilirsiniz. Sizin için harekete geçme zamanı, planlı davranmazsanız yanlış yapabilirsiniz. Çevrenizdekilerin sorunlarıyla ilgilenmekten kendinize zaman ayıramıyorsunuz. Bugün kendinize zaman ayırmak için çokça fırsatınız olabilir. Uzakta yaşayan bir dostunuzla haberleşip, sevinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Kartınız Çöl... Yoğun kalabalık ortamlarındasınız. Bugün dingin ve sakin kalmayı tercih ettiniz. Ancak kafanızı kurcalayan bazı sorunları düşünmemeye gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Sabah saatleri sizinle ortak bir işe girişmek ya da ortak bir karara varmak kolay olacak. Ancak ilerleyen saatlerde bir ve bütün olma enerjisi ne yazık ki dağılacak. Agresif kişilerden uzak durun ki sinirleriniz yıpranmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
İlişkiler ve ortaklıklar sizi her açıdan oyalamaya başlıyor. Son dönemde gösterdiğiniz çabalar sizi tatmin etmeyebilir. Ancak başkalarının önerilerine açık olmanızda yarar var. Yeni ortaklıkların öne çıkabileceğini göz ardı etmemeli, esnek olmalısınız. Yakın arkadaşlıklar ya da ilişkilerde ortaya öne çıkacak eleştirilerden çok şey öğreneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2021)
İş yaşamınızda yoğun bir günde olacaksınız ve bazı yeni başlangıçlar yapmak için çeşitli fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Şimdiye kadar hiç ilginizi çekmemiş yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Gözlem yeteneğiniz artıyor ve yaptığınız analizlerde genel olarak yanılmayacaksınız. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Yeni konularda girişimlerde bulunabilirsiniz ancak detayları gözden kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Partnerinizden alacağınız bir haber duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin. İlişkinizi sorgulamaktan vazgeçin. Aslında duygularınızı anlatabilir ve isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. Böylece ilişkiniz bir dengeye oturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Yeni yatırımlar ve ortaklıklar için güzel bir gündesiniz. Başkalarının parasal ya da diğer kaynaklarından yararlanabilir, destek sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Son zamanlarda çok kilo aldınız ve aldığınız besinlere de dikkat etmiyorsunuz. Bu gidişle bünyenizde bir zayıflama söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed