Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Sevdiğiniz kişilerle ya da arkadaşlarınızla keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Bugünlerde yapacağınız bir anlaşma bazı konularda değişikliklere neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız, önemli bir konuda işinizi kolaylaştıracak. Ertelediğiniz bir görüşme bu akşam yine gündeme gelebilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
İŞ hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber keyfiniz yerine geldi. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle her şey yoluna girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Sizin tutumunuzdaki belirsizlikler evdeki ortamı daha da gergin hale getirebiliyor. Tutarlı davranmanız bekleniyor. Eğer söylediğinizle yaptığınız arasında çelişki olursa bu sağlamaya çalıştığınız huzurlu ilişkileri zedeleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Bugün duygusal ve fiziksel açıdan enerjiniz yüksek olacak. Çevrenizle olan duygusal paylaşımlarınız artsa bile enerjinizin çoğunu kendinize saklamalısınız. Özellikle fiziksel açıdan size iyi gelecek aktivitelere katılmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Başkaları için bu fırsatlardan vazgeçmeyin. Kendinize zaman ayırmak size çok iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Bugünlerde enerjinizi yoğunlaştırdığınız işlerde, birtakım ortaklık türü ilişkilere karşı uyanık olmanız gerekiyor. Ayağınızı sağlam basmanız halinde, ciddi engellerinizi ortadan kaldırabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Gönül zenginliği içinde birisiniz. Öte yanda para konularında gereken hassasiyeti de gösterebiliyorsunuz. Bir tanıdığınızın aracı olacağı bir tanışma, size değişik iş seçenekleri ve daha iyi para olanakları sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Kimi konularda çok gözü peksiniz. Bu, son zamanlarda elde ettiğiniz huzuru kaçırmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed